Femme fatale – žena s nadpřirozenou mocí

Článků o Panu Božském – muži, který nedá ženám třeba několik let spát, se již napsalo několikero. Ale tak, jako existuje tzv. Pan Dokonalý, který je pro nás tím nedostupným, o kterém sníme a který je schopen nás pokaždé, co nám bez zeptání vtrhne do života, vyhodit z konceptu, existuje i Femme fatale. Žena, která je schopna svým šarmem až „nadpřirozeně“ okouzlit každého muže a podmanit si ho. Pojďme se podívat na archetypy této ženy a také na to, proč a čím si vlastně tento typ ženy získá každého.

Nejznámější femme fatale

     Pokud bych si měla spojit známé osobnosti s termínem femme fatale, napadne mne okamžitě Marylin Monroe, Adina Mandlová, Marlene Dietrich, Greta Garbo, ale i Madonna a Angelina Jolie.  Všechny tyto ženy mají něco společného. Něco čarodějného v sobě, jiskru a muže dokáží okouzlit natolik, že se vrhají do nebezpečných situací.

 

Proč jdou z této ženy muži tak do kolen

    Některé ženy se s tímto darem rodí, jiné se vampem stávají časem. Tento typ ženy dokáže využít zejména svého šarmu, své přirozené krásy a sex-appelu k tomu, aby dosáhla svého

Femme fatale je svá, je nespoutaná – za každých okolností. Muži ji mohou rozmazlovat, hýčkat, obdivovat, ale ne vlastnit! Pokud dosáhne svého, prchá. Někomu tak záhy může připadat, že je pouze vypočítavá mrcha. S femme fatale jsou problémy, a přesto k ní každého muže něco přitahuje, protože s nimi umí manipulovat.

     Je to žena, se kterou nedokážete žít, ale po které stále budete toužit.

 

Proč ji ženy nenávidí

      Proč to tyto ženy umějí s muži lépe, přestože někdy ani nemusí oplývat krásou? Mnohdy si každá z nás řekne: ,,Jak to sakra dělá, vždyť na ní zase nic takového není.” Mnohdy ale u této ženy nejde ani tak o dokonalý vzhled, nýbrž právě o umění takového muže, byť sebevíc pro nás nedostupného, dostat. Prostě na ní něco je!

Tato žena věří ve své schopnosti, což je mnohdy víc, než samotný vzhled.

Muži nejvíce shledávají atraktivními ty ženy, které vědí, co chtějí a znají dokonale svou cenu. A to tato žena zná.

 

Výhody/Nevýhody vztahu s femme fatale

+ Silné stránky

     S touto ženou se nebudete nudit, ať už v pozitivním či negativním smyslu. Tato žena je zábavná, spontánní a ani za dveřmi vaší ložnice nebudete stíhat ten uragán vášní, v který se promění.


– Slabé stránky

     Vztah s vampem však bude jeden velký adrenalin. Vyžaduje značnou pozornost, naopak se nenechá vlastnit a omezovat se někým. Tato žena bude chtít muže tím více, čím víc na ni bude nezávislý.

 

Foto: sxc.hu

Podobné články