Filmy, na které byste neměli koukat před odletem na dovolenou

Surfařka

Pokud se chystáte na poněkud aktivnější dovolenou, na níž si plánujete dát pořádně do těla na vlnách oceánu, shlédnutí filmu Surfařka, kde v hlavní roli vystoupila AnnaSophia Robb, nebude nejlepším nápadem. Mladičká Bethany je zde při jednom ze svých pravidelných odpoledních na surfu brutálně napadena žralokem a následně přichází o levou ruku.

NON-STOP

NON-STOP je bezpochyby skvělým akčním thrillerem a vřele doporučuji se na něj podívat, ne však pokud vám za několik hodin letí letadlo a vy se už tak klepete z možných turbulencí a představy několikahodinového vznášení vysoko v oblacích. Děj filmu se točí okolo postavy Billa Markse, kterého ztvárnil úžasný britský herec Liam Neeson, jemuž v průběhu jeho letu začne neznámý terorista posílat výhrůžné sms. Anonymní zločinec požaduje, aby vládá okamžité zaslala 150 milionů dolarů. V opačném případě zabije každých 20 minut jednoho člověka na palubě.

Titanic

Starý dobrý Titanic. Všichni jej známe, všichni jsme ho několikrát viděli a všechny nás dojímá stejně jako poprvé. Avšak Titanic je skvělým příkladem toho, co všechno neočekávaného se na cestách může stát..

Let číslo 93

Katastrofické filmy s letadly unesenými teroristy patří obecně mezi oblíbené. Jistě, když je takovýto film kvalitní, často vás pohltí natolik, že rázem zapomenete na strasti, jež vás sužují. Avšak před odletem vřele nedoporučuji!

47 meters down

Máte rádi adrenalin a přijímáte rádi nové výzvy? Pokud si plánujete vaši dovolenou zpestřit nějakým tím nevšedním zážitkem, tento film nebude sloužit jako vhodná inspirace. Dvě dívky na dovolené, trocha alkoholu a dva mladíci nabízející jedinečnou podívanou žralokům přímo do očí – zpočátku všechno vypadá bezpečně. Klec se zdá pevná, kyslíkové bomby fungují. Jakmile však dívky vkročí do vody, najednou již není cesty zpět. Po krátké době se s nimi klec zřítí až ke dnu oceánu a ony jsou tam uvězněny s omezeným množstvím kyslíku. Co teď?

Mělčiny

Další film, jenž staví na drastickém útoku žraloka. Takže znovu, nekoukat, pokud už teď ve vás slaná voda vzbuzuje kapku nedůvěry!

Podobné články