Hledáte vážný vztah? Zkuste seznamku!

Myslíte si, že je nemožné v seznamce najít lásku na celý život? Kdepak.

Každý ví, že prázdniny jsou pro studenty nejen časem odpočinku, ale také seznamování a letních lásek. Proto je léto pro mnohé z nich jedním z nejoblíbenějších období vůbec. Nic ale netrvá věčně, a ani letní lásky mnohdy nemají dlouhé trvání. Pokud patříte k těm šťastlivcům, kterým prázdninový vztah vydržel i po čas semestru, pak vám gratulujeme. Jestliže se ale z vašeho vztahu vyklubalo pouze zklamání, nezoufejte. I pro vás existuje řešení, a tím je online seznamka.

Hledám vztah. Zn.: Jen vážně

Jistě si říkáte, že všemožné seznamky už vyzkoušelo mnoho lidí a hledání se jim příliš nevyplatilo. Často je totiž téměř nemožné najít na webu někoho, kdo nehledá pouze flirt a zábavu. A co pak zbývá těm, kteří touží jedině po vážném vztahu? Seznamka JenVážně.cz!

Jak už její název napovídá, seznamka je zaměřena na lidi toužící po dlouhodobém vztahu. Oproti ostatním seznamkám je výhodnější zejména z toho důvodu, že tam narazíte pouze na muže smýšlející stejně jako vy. Nestrávíte tak mnoho času hledáním jehly v kupce sena a vše pro vás bude snadnější. Seznamka je vhodná pro osoby každého věku, jedinou podmínkou registrace je opravdový zájem o vážný vztah! Splňujete podmínku? Pak neváhejte a zaregistrujte se – za zkoušku nic nedáte!

Fungování seznamky je velmi snadné. Nejdříve zadáte pár základních údajů o své osobě a pak už můžete začít s hledáním. Samozřejmě nesmíte zapomenout na profilovou fotku  ta je na seznamce velmi důležitá, protože díky ní můžete někoho zaujmout hned na první pohled! Záleží ale jen na vás, kolik údajů o sobě se rozhodnete ostatním uživatelům, potenciálním zájemcům, sdělit. Vše záleží jen na vašich potřebách, a to je na JenVážně.cz výjimečné.

Vyzkoušejte zdarma!

Většina funkcí na seznamce je bezplatná. Můžete se zdarma zaregistrovat, prohlížet si profily ostatních uživatelů a těm vyvoleným třeba i posílat zprávy. Přístup k příchozím zprávám je ale pro zachování serióznosti a kvality komunikace zpoplatněn. Jak je na webu seznamky psáno, cena služby vás přitom nebude stát více než jeden celozrnný rohlík denně. A to stojí za zkoušku! Pokud ale přece jenom nechcete kupovat zajíce v pytli a všechny služby si nejdříve vyzkoušet, směle do toho. Můžete totiž využít speciální kód pro čtenáře StudentPointu a mít přístup ke všem službám na dva dny zdarma.

Kód pro vás: VYZKOUSEJ-STUDENTPOINT.


Myslíte, že se dá díky seznamce najít láska života? Diskutujte na Facebooku nebo v komentářích!


Foto: deviantart.com/paintedpoppy

Podobné články