Jak na kybersex

Chcete svůj život obohatit o sexuální zážitky, ale nemáte s kým a kde? Zkuste kybersex! Poradíme vám, na co si dát pozor.

Vynález internetu zásadně změnil naše životy. Neposíláme si dopisy, ale e-maily, nakupujeme z pohodlí domova, máme možnost komunikovat s našimi přáteli, ať jsou kdekoliv. A nejen to. Internet se promítl i do naší nejintimnější části života. Používáme ho k flirtování, domlouvání romantických schůzek a někdy i k uspokojování sexuálních potřeb.

O co vlastně jde?

Kybersex je jakákoliv sexuální aktivita, která se odehrává prostřednictvím internetu. Může využívat přenosu textu, obrazu nebo zvuku. To znamená, že zahrnuje chatování, posílání obrázků, skypování, hraní her, a dokonce i žití ve virtuálním světě. Příkladem může být virtuální svět Second Life. Kybersex můžeme provozovat se svým partnerem, kamarádem nebo s úplně neznámým člověkem.

Kybersex je erotický experiment vhodný i pro páry.

Výhody kybersexu

1. Kybersex může uspokojit naše erotické touhy, aniž bychom se vystavovali nebezpečí sexuálně přenosných chorob nebo nechtěného těhotenství.

2. Je to poměrně vhodný způsob, jak mohou především teenageři experimentovat se sexuálními myšlenkami a emocemi.

3. Poskytuje lidem s dlouhodobým onemocněním nebo zdravotním znevýhodněním možnost dosáhnout sexuálního uspokojení bez toho, aby ohrožovali svého partnera nebo sebe.

4. Internet dělá svět menším místem. Pro své aktivity jej mohou využít páry, které jsou od sebe vzdálené. V této souvislosti by se dalo předpokládat, že se u těchto párů snižuje riziko nevěry.

Tip

Odloučené páry (a nejen oni) můžou při takových hrátkách vyzkoušet nespočet sexuálních hraček a erotických pomůcek.

5. Poskytuje prostor pro erotické fantazie, které nejsou v reálném životě uskutečnitelné či žádoucí.

Pokud je vaší erotickou fantazií právě kybersex, seberte odvahu a vyzkoušejte ho.

Stinné stránky kybersexu

1. O partnerovi často nic nevíme. Když o něm nějaké informace máme, je těžké je ověřit.

2. Jeden z účastníků může aktivity bez vědomí druhého zaznamenávat a potom je veřejně publikovat.

3. Může vyvolat silné emoce, a proto může být důvodem rozchodu.

4. Může se stát závislostí, a to jak tou na internetu, tak i na tomto druhu sexu. To potom vede k sekundárním problémům zapříčiněným samotnou závislostí.

5. Partner vás může prostřednictvím kybersexu vydírat nebo vám vyhrožovat.

Pokud vás a vašeho partnera dělí velká vzdálenost, může být virtuální sex vhodným zpestřením.

Jak se bránit v případě vyhrožování

Pokud vám někdo vyhrožuje, uložte si kopii online komunikace k sobě do počítače a potom se odhlašte. Jako druhý krok nahlaste výhrůžné chování moderátorovi chatu nebo policii. Jestliže bude mít policie záznam vaší konverzace, může požádat správce chatu o identifikační údaje osoby, která vás obtěžovala.

Foto: deviantart.com


 

A co vy, máte zkušenosti s kybersexem? Jsou příjemné, či spíše negativní? Pokud vám k tomu zrovna chybí protějšek, vyzkoušejte nějakou ze sex seznamek.

 

Podobné články