Jak potěšit přítelkyni po ránu?

Řvoucí budík a vy víte, že ráno je tady! Jak potěšit svou přítelkyni, když máte ještě zalepené oči?

Snídaně do postele

Snídaní do postele nemůžete nikdy urazit. Připravte své přítelkyni dobré jídlo, uvařte kávu a myslete na to, že nejkrásnější probuzení je to něžné – polibkem. Když žena nemusí vstávat, aby obsloužila svého milého, je to asi daleko lepší pocit než samotná snídaně. I když, říká se, že láska prochází žaludkem, tak proč ne zrovna ta po ránu.

Sex po ránu

Jak si udělat krásnější start dne než sexem po ránu? Pokud chcete být čiperní a mít lepší náladu na celý den, jen do toho. Je to lepší než ranní rozcvička.

Nech mě spát!

Někdo ale buzení po ránu nemá rád, takže je dobré vyzvědět od své drahé polovičky, jestli by se jí lépe vstávalo polibkem, nebo jestli jsou pro ni rána takovou katastrofou, že je lepší nic nedělat, neříkat a jen se modlit, aby se brzy probudila.

Vstávat ráno je někdy těžké!

Nalaďte si hudbu

Pokud jste nebyli zvyklí vstávat s hudbou, směle do toho. Není nic krásnějšího, než se již ráno naladit dobrou muzikou, která vás nejen dobře naladí, ale také pomůže rychle vstát. Pokud máte tento den hodně zařizování, pusťte si klidně něco rychlejšího, co vás nakopne, a lépe se tak zkoncentrujete na denní úkoly. Rychlejší hudbu si pusťte i v době, kdy máte sice volnější den, ale potřebujete pracovat – na seminárních pracích, esejích, kvalifikačních pracích či na čemkoliv jiném. Naopak v době relaxu a klidu neváhejte sáhnout po klidnější hudbě, která vás naladí do dobré odpočinkové nálady.

Jaké máte tipy na lepší vstávání? Daří se vám hned po ránu naladit se na vlnu dobré nálady? Podělte se o své zkušenosti na Facebooku.

 

Foto: deviantart.com (ZoeWieZo, Renjoo)

Podobné články