Jak si naplánovat léto

Mnozí z nás jistě plánovali v létě vyjet k moři nebo kamkoli jinam, ale současná situace nám jaksi učinila čáru přes rozpočet. Není však třeba věšet hlavu, léto si můžete užít i bez výjezdu do zahraničí.

Poznávání krás Česka

Letos pravděpodobně nebudeme moct vyjet k moři, vyvalit si špíčky na pláži, objet lodí nejrůznější ostrovy a projít si promenádu s oblíbeným koktejlem v ruce. To ale neznamená, že bychom se měli zříct oblíbené letní dovolené. I v naší rodné zemi je totiž velká spousta krásných míst, která často, vlivem zalíbení v jiných zemích, bývají odsunována na vedlejší kolej a to je rozhodně škoda! Vsadím se, že existuje spousta krásných míst v Česku, o jejichž existenci nemáte ani tušení, ale která rozhodně stojí za návštěvu! Zkuste zapátrat, dožeňte resty a naplánujte si léto plné výletů po rodné zemi!

Táboráky/pochody

Mezi oblíbené letní aktivity bezpochyby patří táboráky – příjemné posezení u ohně za teplého počasí, s něčím dobrým k jídlu a pití a dobrou společností. K táboráku se váže kytara a zpěv. Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo hraje na kataru, začíná se vám rýsovat, jak využít volno v karanténě! Věřte, že své kamarády v létě příjemně překvapíte!

Akce na zahradě

Není nic pohodovějšího, než zahradní altánek s grilem, na němž si můžete připravit lahodné pokrmy a za dlouhých letních večerů posedět se svými blízkými. Toto léto na podobné akcičky bude o hodně více času!

Čas s kamarády/rodinou

Fakt, že budeme v cestování poněkud omezeni, s sebou přece jen přináší jednu nespornou výhodu. Budeme mít více společného času s kamarády a rodinou. Sami víte, že v době, kdy všichni cestují, je najití společného času, v němž byste rádi něco společně podnikli, skutečný oříšek!

Cestováním se zabývají i naše další články, doporučujeme se podívat na Kam vyrazit na dovolenou po studiích, nebo si přečíst Z kanclu kolem světa. A v textu Jste ta pravá osoba na cestování si můžete ověřit, zda nejste pecivál.

Podobné články