Jak v těchto dnech uspořádat oslavu narozenin?

Máte narozeniny v době, kdy nemůžete téměř ani na krok z domu a plánovali jste velkolepou oslavu s hromadou kamarádů, skvělými písničkami a dobrým jídlem? Je pochopitelné, že v tuto dobu neplesáte radostí a naopak propadáte smutku z nevydařených plánů. Možná vás tedy potěší, že není nutné věšet hlavu. Všechno se dá ještě zachránit. V tomto století, které si libuje v různých vymoženostech, je totiž naštěstí možností hromada a zdánlivě neuskutečnitelná narozeninová oslava nemusí skončit v koši!

Pokud čekáte tajný tip na to, jak i přes všechny nepříznivé faktory zrealizovat své původní plány, které zahrnovaly rodinnou chatu, vířivku a po půlnoci discotéku v centru města, musím vás zklamat. Místo toho mám pro vás recept na alternativní verzi, která také může mít něco do sebe! Především nezahrnuje nutnost uklízení a velké množství financí investovaných do výzdoby a hromady občerstvení. Na tuto party totiž postačí pouze mobil či počítač a aplikace jako Skype nebo Facetime. Ostatní detaily už můžete doladit podle sebe.

Jelikož mnozí z nás mají času nazbyt, průběh takovéto interaktivní oslavy můžete naplánovat do nejmenších detailů. Rozmyslete se, jaký dort připravíte, domluvte se na písničkách a oblíbeném druhu pití. Společně, ačkoli zprostředkovaně, můžete všechno potřebné připravit a v den D se pouze posadit a užívat si oslavu, a to i přes to, že se se svými kamarády nemůžete setkat tváří v tvář. Při troše snahy a humoru si totiž můžete naladit atmosféru, která by panovala i za příznivějších okolností.

Slavnostně se oblečte, holky se můžou namalovat a upravit si vlasy. Nezapomeňte vyladit přípravu stejného jídla a pití a zapněte si oblíbené písničky do pozadí! Teď už stačí jen zásoba dobré nálady a oslava může směle začít! 

 

 

Podobné články