Jakého kluka holky chtějí?

O nás holkách se říká, že nevíme ,co chceme. Že prý když máme vedle sebe milého kluka, tak ho stejně dříve nebo později pošleme k čertu, a budeme se radši motat kolem "hajzlů". Je to ale pravda?

Jakého kluka chceme?

Ano, opravdu toho hodného kluka chceme. Ale ne vždy znamená hodný totéž, že? Každá dívka touží potom, aby se o ni kluk staral, aby jí dělal překvapení. Chceme se prostě cítit jako princezny, i když si to často ani nechceme přiznat. I v dnešní době toužíme po gentlemanovi, který nám podrží dveře  nebo pomůže s taškou. To ale přeci neznamená, že nám ten kluk musí splnit vše, co nám na očích uvidí. Ba naopak,  podle mě je lepší držet si jistý odstup. Když pro nás pánové děláte vše, co chceme a necháte se námi řídit, přestane nás to prostě bavit. Dříve nebo později vás pošleme k čertu ( v lepším případě do pověstné „Friendzony„).Nechceme mít vedle sebe člověka, co se nechá řídit ostatními, nebo námi samotnými. Chceme, aby kluk měl vlastní názor a ten prosazoval. Takže žádné podpantofláky!

Proč je mnohem jednoduší zamilovat se do „hajzla“?

Je to jednoduché. Moc dobře víme, že tyhle kluky nemáme jisté, proto nás tolik baví. Vážíme si tak mnohem víc chvilí, kdy jsme jimi obletovány. Možná  je to svým způsobem druh adrenalinu. My zametáme s těmi hodnými, ale ve chvíli, kdy se před námi objeví nějaký takovýhle týpek, jsme schopni pro něj udělat první poslední. A tady podle mě opět platí zlatá střední cesta. Měly bychom si najít takového kluka, který bude sice milý a galantní, ale jen s námi, ve společnosti by měl platit za toho „hajzla“. Existuje vůbec ještě takový kluk?

Zdroje: Pixabay.com

Podobné články