Je to o prsa!

Muži vědí o ženách jen ty nejdůležitější věci. Například to, že ženy mají prsa!

Takže hned na začátek otázečka. Jsi dolňák, nebo horňák? Kam první holce koukneš? Jasně, nejdřív do očí! Já vím. Tak to přece dělají všichni kluci. (smích)

A občas taky níž, že? Třeba i na prsa. Neboj, není na tom nic špatného a rozhodně v tom nejsi sám. Musím přiznat, že i já, a to jsem holka, jsem občas donucena kouknout na konkurenci a porovnat velikost a tvar. Občas má nějaká slečna tak velký výstřih, že je to přímo magnet na oči. A nejde odolat…

Opravdu tomu nejde odolat!

Spousta z nás holek věčně přemýšlí, jaká prsa se vám klukům vlastně líbí. Malá, nebo velká? Nebo ty akorát? A co to vlastně je akorát?

Hodně kluků to ani neřeší. A líbí se jim prostě hezká prsa. Ale co si pod pojmem hezké představit? Taky se najdou i kluci, kteří prsa řeší!

Hlavní je se dívat do očí!

Takže co se líbí víc? Balóny, nebo lentilky pod kobercem? (smích) Zeptala jsem se pár kamarádů a známých v okolí, co se jim teda vlastně líbí:

  • Malé, co je malé, je totiž roztomilé. A velké jsou krásné, ale je to moc okaté a všeho moc škodí. Kuba, 22 let
  • Tak líbí se mi větší samozřejmě, ale nějak mi nezáleží, jaké holka má. Tomáš, 21 let
  • Tak akorát. Já jsem to nikdy nijak neřešil, jestli je má malé, nebo velké, ale je jasné, že po větších se ohlédne víc kluků. Petr, 28 let
  • Moc to nerozlišuji, ale tak dvojky jsou pro mě sexuální magnet. Ondra, 26 let
  • Menší, ale zase ne moc. Jarda, 25 let
  • Větší, protože větší muži si hrají s většíma. Tomáš, 23 let
  • Prsa, to je u mě primární znak ženy. Proto čím větší, tím víc žena. Pavel, 26 let

Z výsledků jsem příjemně překvapena, přece jen řešíte i jiné věci než jen prsa. Uf! To jsem si oddechla. Opravdu jsem ráda, že když s vámi mluvím, koukáte mi i do očí a vnímáte, co říkám.

Ani oblečená nemusí vypadat špatně.

Tento malý průzkum také ukázal, že polovině kluků se líbí malá, polovině velká, takže rovnováha světa zůstává zachována. Velká prsa nebudou tížit zeměkouli a malá nebudou k smutku.

A rada na závěr. Pokud nejsi spokojený s velikostí prsou své partnerky, klidně přilož ruku, přesněji řečeno tedy ruce k dílu, tedy k ňadrům. Existuje vědecky ověřený způsob, který prsa ženy dokáže postupně zvětšovat. Tato technika byla objevena v Thajsku a stává se velmi oblíbenou. Technika zvětšování prsou se nazývá plácání nebo hnětení prsou, někdo tomu říká také masírování. Všechno toto musí být prováděno rytmicky a pravidelně. Tuto techniku uznalo i ministerstvo zdravotnictví jako přírodní alternativu.

Že by to byla ta správná míra?


Takže ať už jsi obdivovatel citrónků, nebo milovník melounů, masírovat můžeš vlastně vždycky. A protože ta nejlepší míra je „tak akorát do dlaně“, prosím o zaslání fotky tvé ruky na náš Facebook.


Foto: deviantart.com

Podobné články