Jsem děvka, no a?

Jak vypadá život horizontálních obchodnic? To se můžete dočíst v rozhovoru s prostitutkou Katkou.

Již nějaký pátek pracuji na recepci v hotelu, a to mi přináší každodenní styk s lidmi. S různými typy, národnostmi, zájmy a povoláními. Není vzácnost, že na hosta přijdou chutě, a tak nás požádá o eskort. Vždy mě zajímalo zákulisí dívek, které k nám jezdí. Zajímá to i vás? Já se totiž zeptal Katky, která se prostitucí živí.

Katko, základní otázka. Proč?

To je přeci jednoduché. Nepocházím z movité rodiny a je třeba, abych i rodině pomáhala. Do toho studuju vysokou školu – ráda bych v budoucnu korektnější práci. Tohle je nejsnazší cesta, jak zabezpečit vše potřebné.

Vždy, když vidím dívku od vás, nepoznal bych, že se jedná o prostitutku. Naopak musím říct, že jste ve většině případů krásné, příjemné a vtipné ženy. Je to váš „dress code“?

Tak jasně. Klient si platí za kvalitu, kterou i odvádíme. Je rozdíl, jestli si člověk přivede špínu bez mozku z ulice nebo si připlatí a dostane to, za co zaplatí.

Tím máš na mysli, že si může sestavit meníčko jako v mekáči? (smích)

Nee, to vůbec. Myslela jsem to obrazně. Jde o to, že mám pasáka, který má celkem jméno a vybírá nám „lepší“ klienty, kterým když se líbíme, tak máme i pravidelnou práci a čím jsme lepší, tím máme samozřejmě i lepší peníze.

Jaký poskytuješ servis? A můžeš si vybírat?

S klientem probíhá klasický sex, nic zvláštního. Pro speciální požadavky, které je třeba hlásit dopředu, jsou jiné dívky. A ten výběr… můžu odmítnout, ale musím si to adekvátně obhájit. Na druhou stranu, pasák sám odmítá například Indy, Araby a jim podobné cizince.

Jaká je tvá pracovní doba?

V podstatě kdy je potřeba. Někdy přes den, někdy přes noc. Záleží na domluvě, většinou to je okolo sedmi dní v měsící příčemž za ten den stihnu okolo čtyř klientů.

Jaké je ohodnocení?

To ti říkat nebudu. Ale něco málo ti prozradím. Přestože mám v uvozovkách pouhou třetinu toho, co klient zaplatí, mám víc, než kdybych byla na volné noze. K tomu jako bonus mám záruku bezpečí, protože pasák nebo některý z jeho kolegů mě vždy přivezou a zase odvedou – hlídají si nás jako ovečky. Vždy, když se setkáme s klientem, musíme poslat smsku, že je to ok. Možná tě i napadá otázka kondomu. Ano, bez něj to nejde a přemlouvání v podobě příplatku nepřipadá v úvahu.

Pracovat se musí.

Tvá slova zní docela pohádkově, máš nějaké špatně zkušenosti?

Musím zaklepat, ale zatím se mi nic nijak zvlášt nepříjemného nestalo. Možná tě to překvapí, ale téměř půlka klientů kolikrát ani nestojí o sex, ale o pomazlení a popovídání. Jsou to dost často velmi vytížení byznysmeni, kteří na vztah ani lovení holek nemají prostě čas a tohle je pro ně jakási alternativa.

Co morální pohled na věc?

Nepřijdu si nemorálně. provádím službu, za kterou jsem placena. Líto mi spíš přijde těch, co si za sex musí platit. To je dle mého názoru mnohem ponižující. Navíc, sex mám ráda a znám spoustu dívek, které řádí jak pominuté a nevědí, komu podržet dřív. Já za to jako bonus dostávám velmi slušné peníze a navíc diskrétnost.

Doporučila bys svoji zkušenost našim čtenářům?

No… není úplně výhoda být v situaci, kdy vám nic jiného nezbývá, ale já osobně si stěžovat nemůžu. Zatím mi to vyhovuje a nevidím v tom problém. Dělat prostitutku není pro každého, chce to jistou dávku sebezapření a vyrovnanosti, jinak vás to semele. Nicméně, za zkoušku nic nedáte.

Foto: Flickr.com (Ton Haex, pel.lel)

Podobné články