Jsou studentské koleje semeništěm hříchů?

Ubytovat 300 mladých lidí do jednoho domu bez omezení a pravidel zní jako dobrý námět na pornofilm. Jak to vypadá ve skutečnosti?

Koleje jako útočiště pro studenty nám slouží už pěknou řádku let. Na rozdíl od vybavení, které je pořád stejné a den ode dne chátrá, hranice mezi studenty a studentkami se mění. Ne, nemění, přímo se bortí. Dávno tomu, kdy jednotlivá patra pro chlapce a pro dívky oddělovaly mříže, kdy se pánská noční návštěva na pokoji odehrávala tak maximálně ve snu čerstvě zamilované medičky. Dnes jsme rádi za to, že máme ve společných sprchách k dispozici závěs.

Sprchy jsou velmi časté místo pro intimní sblížení.

Bydlet s klukem? No tak jo!

Mého přítele málem trefil šlak, když mi v ubytovací kanceláři pro nedostatek volných míst nabízeli spolubydlení s jiným chlapcem. I já jsem si vybavovala situace, kdy půjdu vedle na pokoj poprosit o kousek toaletního papíru a nakonec…, no, doplňte sami. Nedalo mi to a zapátrala jsem, jak je to se sexuálním životem na studentských kolejích. Samozřejmě pouze pasivně jsem po očku sledovala a hlavně poslouchala noční dění na chodbách. Já vím, zní to divně, ale co bych pro vás neudělala. Kromě pátečního milostného vzdychání v pokoji ob vedle, které jsem slyšela až ze své postele a myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, se nic zajímavého nedělo.

Kluci, co štěkají, nekoušou…

Vnesla jsem tedy otázku do kolejní skupiny na Facebooku, zdali má někdo zkušenost s příležitostným sexem s některým z ubytovaných. Především pánské odpovědi se dělily na dva tábory – na chlapce, kteří už určitou zkušenost mají, ale mlží, co to dá, a na ty, co to dělali tak maximálně na sedmdesátinách své babičky s nevlastní sestřenkou, ale za to mají ústa plná řečí. Dámské odpovědi už byly naštěstí o něco střízlivější. Dámy přiznaly, že se většinou po kolejní party studenti hodně párují či přímo skupinkují a uchylují se do kluboven, do sprch, na pokoje a ti odvážnější ven do parku. V závěru diskuze kluci přišli s návrhem, co takhle uspořádat další mejdan, a všichni souhlasili. I k nám na koleje už přišlo jaro!

I v tomto případě hraje alkohol hlavní roli.

Z toho plyne, že moje prvotní obavy byly zbytečné. Žena si zde může svoji nevinnost bez problému uchovat pro toho pravého a stejně tak o ni může  když bude chtít – bez problémů přijít.

 

A teď vy! Podělte se s námi o vaše milostná dobrodružství na kolejích na Facebooku!

 

 Foto: deviantart.com

Podobné články