Každodenní maličkosti, které ženy potěší

Říká se, že nejlepším přítelem žen jsou diamanty. Ženy si však cení i maličkostí. Ovšem jen těch učiněných z pravé lásky!

Čím nás ženy originálně překvapit, abychom byly šťastné? Někdy opravdu stačí maličkost a ženské srdce zaplesá. Láska by se měla něžnému pohlaví správně vyjadřovat každý den. Dá se dokazovat mnoha způsoby, a to nejen těmi běžnými. Každou z nás samozřejmě potěší, když nás náš milý pozve na romantickou večeři v luxusní restauraci, přivítá nás s plyšovým medvídkem v ruce, koupí čokoládovou bonboniéru nebo nám dokonce daruje vzácný šperk. Existují však i originálnější (přitom obyčejnější a levnější) způsoby, jak dát ženě najevo, že je výjimečná. Jak se vám líbí tato vyznání lásky?

Láska je povzbudivá

Která z nás ráda nemlsá? Pokud je váš přítel dostatečně kulinářsky zručný, naznačte mu, že byste si od něj přála k sobotní snídani oblíbené sladké palačinky s jahodami, šlehačkou nebo marmeládou. Nic neudělá krásnější den než snídaně z lásky. Pokud váš přítel není jako kuchař zrovna nejšikovnější, poproste ho alespoň o ranní kávu. Možná vás překvapí i milým bonusem. Do ušlehané pěny lze snadno vytvarovat srdíčko, a to buď tekutou čokoládou nebo pomocí kakaa.

Snídaně do postele ženě vykouzlí na tváři úsměv hned po ránu.

Láska má uměleckého ducha

Ráno vstanete, jdete si dát sprchu a první, co v koupelně uvidíte, je srdíčko namalované na zrcadle. Je to jednoduchý, ale přesto roztomilý a krásný vzkaz, který vám může vylepšit celý den. Během mrazivého deštivého počasí vám ten samý srdíčkový vzkaz může přítel namalovat i na okno.

Láska je kreativní

Je to jako scéna z amerického romantického filmu – cesta k vaší společné posteli je posypaná malými srdíčky, které vystříhal z barevného papíru, nebo okvětními lístky z rudých růží. Na loži pak čeká ON v sexy póze. Dárek k nezaplacení.

Láska je jednoduchá

V čem? Vždyť ženu potěší i obyčejná květina, kterou má nejraději. Nemusí se ani nutně jednat o obrovský puget červených růží. Sdělte mu nenápadně, jaká květina je vaše oblíbená. Některé z nás mají rády energické slunečnice, jiné něžné kopretiny a další zase barevné tulipány.

Srdíčko na zrcadle nebo okně je jednoduchým, přesto krásným vyznáním lásky.

Láska je v maličkostech

Víte, jak nerad sleduje vaše oblíbené romantické filmy, přesto se ale jednou za čas přemůže a podívá se na ně s vámi? Dává přednost sportu před uměním, když ale zjistí, že se ve městě koná výstava vašeho oblíbence Salvadora Dalího, bez řečí a z vlastní iniciativy vás na ni vezme? Sám nejí sladké, ale ví o vás, že se můžete utlouct po čokoládovém dortu, proto vám ho sám upeče? Takový muž je, milé dámy, ideál k nezaplacení!

Láska je krásná

Proto by vám měl váš vlastní půvab připomínat každý den! V pondělí budete mít ty nejzářivější oči, v úterý zase roztomilý nosík k nakousnutí, ve středu hebké rty k zulíbání, ve čtvrtek voňavé vlasy k pohlazení… Každé milé slovo, navíc míněné z lásky, nás ženy potěší.

Idální přítel bude podporovat vaše záliby, i když se od těch jeho liší.

 

Líbí se vám taková drobná vyznání lásky? Podělte se s námi o vaše názory v diskuzi pod článkem nebo na našem Facebooku!

 

Foto: deviantart.com

Podobné články