Když je sex lepší s ex!

Kamarád s výhodami se v poslední době rozmohl. Jaká je toho příčina a hlavně jaký to má následek?

Představte si, že se zrovna milujete se svým partnerem. Jste v tom nejlepším a najednou se vám do hlavy a vaší fantazie vloudí váš ex-přítel. Nechápete co se děje, ale najednou si vzpomenete na to, jaké to s ním bylo v posteli a jak se vás dotýkal. Ani nevíte, jak dlouho to bylo, obraz mizí a je po všem.

Na větu: Líbilo se ti to se mnou? Nejste schopná odpovědět. Do vaší sexuální fantazie se vám vloudil váš bývalý jako vetřelec. I když to s vaším nynějším přítelem klape, najednou začnete vzpomínat na časy minulé?!

NENÍ VŠEM DNŮM KONEC

Když se partneři rozejdou, ne u všech to znamená, že se přestanou okamžitě vídat. U hodně párů dojde k tomu, že i po rozchodu se scházejí za účelem toho jejich „starého dobrého sexu“. Pro někoho možná divné, ale divili byste se, kolik párů se takhle po rozchodu ještě nějakou dobu schází.

Tip

Jestli nemáte zrovna chuť na návrat k ex (a tomu se ani nedivíme), co vyzkoušet úplně něco nového. Třeba se poohlédnout po nějakých seznamkách, zkusili jste někdy seznamky na sex?

Já sama jich znám dost. Jedné kamarádky jsem se ptala, jestli se jí díky tomu náhodou nevrací dávno ztracené pocity, které ke svému partnerovi cítila. Řekla mi, že vůbec! Jde prý pouze o upotřebení jejich sexuálních potřeb a je to jednodušší, než hledat rychle někoho nového. Prostě si řekli, že už spolu nechtějí být, ale proč nezůstat kamarády s výhodami?

KAMARÁD TAKY RÁD

Důvod je celkem prostý. Strávili jste spolu nějaký čas, jste na sebe zvyklí. Ona se nestydí, že má nějaké to kilčo navíc a on není ve stresu z toho, jestli bude za 5 minut, nebo za hodinu. Znáte se, všechno šlape, jak má a už nepadají dotazy typu: a tohle se ti to líbí zlato? Je to taková zjednodušená varianta, která se docela hodí pro dnešní urychlenou dobu.

VÝMĚNA STRÁŽÍ

Problém nastává ve chvíli, kdy jeden z bývalých partnerů získá novou známost. Tzv. sexuální vztah musí jít stranou a nastává nová éra pro poznávání. Je naprosto logické, že sex s novým partnerem nebude úplně stejný jako s tím bývalým. Upřímně, kdyby to bylo vždy stejné, tak by to byla nuda. Nemyslíte?

Vím i o situacích, kdy bývalí partneři nejsou schopni zvládnout jejich výměnu za nového. Prostě jim to přijde jako zrada. Vždyť si nastolili nějaký řád a proč to najednou měnit? Myslím, že se to stane ve chvíli, kdy se k prostému sexu vrátí i ztracené city.

ZAKÁZANÉ OVOCE CHUTNÁ NEJLÍP

Občas se bohužel stává i to, že přes nového partnera se někdy ti „staří známí“ schází dále. Dalo by se říci, že nejsou schopni zapomenout na jejich staré dobré časy. Obávám se, že ale pokud nastane tahle situace, nemůže trvat moc dlouho. Z téhle trojhry totiž nevzejde ani jeden vítěz…

A co myslíte vy? Jste pro scházení se s bývalým kvůli dobrému sexu, na který jste zvyklí? Anebo zastáváte názor, že pokud je partnerství konec, tak definitivní se vším všudy?

foto:sxc.hu


Sex je rozhodně součástí života, pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články