Kissies: švédská módní ikona nebo mimozemšťan s botoxem?

Blogerky hýbou světem. Češi mají Sandru Leopardovou, Američané mladičkou Tavi, Briti svojí Susann Lau a Švédi mají dvacetiletou blonďatou Kissies. Slečnu, která svým poměrem hlava-ňadra- boky rozkýve hlavu ze strany na stranu kdekomu.

V současné době se značné popularitě těší zahraniční portál Epicfail.com, kde jak napovídá název, jsou vkládány fotografie, videa nebo příběhy lidí, které zbytek společnosti považuje za prototypy trapnosti. Mezi podivnými individui vycházejícími na veřejnost v růžových topech, přičemž jim leze ven tuna sádla původně mající být břicho, pseudosexy puberťačkami fotícími se v zrcadlech se smyslně otevřenou pusou a rukou připoutanou k posteli pomocí erotických pout, se čas od času objeví fotografie dívky, (nebo něčeho, co připomíná lidskou bytost) která poutá pozornost hlavně svou abnormálně velkou hlavou a superplnými rty. Větší než prsa snad jen hlava.


Čelist posměváčkům poklesne tehdy, když zjistí, že zmíněná kreatura je jednou z nejslavnějších současných švédských blogerek orientujích se hlavně na módů a životní styl. Hubená odbarvená blondýnka s obrovskými prsy – seznamte se s Kissie. Ač nechci v žádném případě odporovat tomu, že Švédkyně jsou hrdými potomky vyvinutých Vikingů, o prsech zmíněné slečny se ani nemusí polemizovat, aby bylo jasné, že tohle příroda prostě není. (Dokonce to sama přiznává.)

Vlastně celkově se nabízí pochybování o tom, co je vlastně na blogerce přírodní. Bohužel k tomu vybízí jenom její větší hlava (píšu větší, protože tak šíleně velká jako je prezentovánana Epicfail.com zase není. Zřejmě zmíněnou podobnost s mimozemšťany způsobila z části optika). Jinak je Kissie pravděpodobně častou návštěvnicí solária, majitelkou botoxových injekcí, blonďatých příčesků a již zmíněných silikonových ňader.

Povrchně in

Sama Kissie si zřejmě z posměchu, který jí věnují fanoušci již zmiňovaného serveru žádné vrásky nedělá (i kdyby, je tu botox). Fotografie, kterými její růžovoučký blog disponuje je plný barevných obrázků, které se dají popsat možná frází „enjoying all the time“. Spousta party, stejně vyšperkovaní přátelé, fitcentrum, nehtová studia, nákupy… Carrie Bradshaw ze Švédska. Prvotní dojem z jejího blogu může působit poměrně povrchním dojmem. Ten nemůže být vylepšen ani oslnivými slovy samotné autorky, které by snad mýtus holky, co má jenom na hlavě a ne v hlavě vymazaly. Vše je v švédštině, takže si asi jen tak nepočtete. ( Díky možnosti Translate od Google Chrome se to ale více méně daří.)

Švédská ikona
Ať si je Kissie jakkoliv umělá, jakkoliv podobná na mimozemské civilizace, v každém případě je to holka, co každodenně na svůj blog přiláká stovky obdivovatelek. Švédky ji milují a chtějí být jako ona ( o čemž ostatně taky svědčí několik fanouškovských fotografií, kde si slečny s nadpisem „Kissies style“ vycpávají hrudník.)

 

Text napsala  Mirka Pavlíková

Fotografie Epicfail.com a blog Kissies.se

Podobné články