Kolekce spodního prádla Von Follies by Dita Von Teese

Možná znáte ikonu Ditu Von Teese a její osobitý retro styl. Co o ní možná nevíte, je to, že navrhuje vlastní značku spodního prádla Von Follies.

Dita Von Teese se narodila v roce 1972 jako Heather Renée Sweet. Už od malička je fascinována starými filmy ze 40. let a retro stylem. Její oblíbenou herečkou je Betty Grable. Od roku 1992 se Dita Von Teese věnuje striptýzu a burlesque, který znovu prosadila, a je tedy právem nazývána burleskní královnou s jedinečným stylem pin-up girl od dob Gypsy Rose Lee. Byla vdaná za Marilyna Mansona.

Pro značku Perrier vytvořila limitovanou edici láhví a plechovek. Od roku 2007 je ambasadorkou značky Cointreau, pro kterou vytvořila několik drinků. Na svém kontě má i řadu kosmetiky a parfémů.

Von Follies.

Spodní prádlo Von Follies je určeno pro každou ženu, která se chce cítit okouzlující a sexy, jak podotýká sama Dita Von Teese. Dita sbírá vintage časopisy, ve kterých nachází inspiraci pro navrhování spodního prádla, jež vyniká koketním, ale i tak velmi ženským stylem, doplněným krajkami, saténem a dalšími smyslnými prvky. Prádlo Von Follies je většinou navrhováno jako set, kterému skoro nikdo neodolá a kam patří podprsenka, případně korzet, kalhotky a podvazkový pás.

Prádlo Von Follies.

Spodní prádlo Von Follies.

Madame X

Prádlo Madame X bylo inspirováno vintage érou ve stylu 50. let. „Podprsenka je velmi sexy, trochu fetišistická, ale velmi pohodlná,“ říká Dita Von Teese.

Zleva: Madam X, Frivoliteese, Star Lift.

Man Catcher

Spodní prádlo vzniklo kombinací jemné krajky se saténovým materiálem a bylo vytvořeno ve více barevných variantách.

Von Follies Man Catcher.

Star Lift

„Miluji kontrast saténu a krajky, a opravdu jsem chtěla elegantní, hladkou podprsenku, která také vytváří smyslný dekolt,“ popisuje Dita styl prádla Star Lift.

Zleva: Romantic red, Star Lift, Savoir Faire Rose.

Her Sexellency

Dita von Teese přiznává, že nosí delší podprsenku často i jako svrchní oděv pouze ke kalhotám nebo sukni. Podprsenka se dá nosit i bez ramínek a vytváří krásný a dramaticky hluboký výstřih.

 

Potrpíte si vy nebo váš protějšek na krajky a podvazkové pásy? Nebo na vaši drahou polovičku platí něco zcela jiného? Napište nám do diskuze pod článkem nebo na náš Facebook!

 

Foto: asos.com, facebook.com/VonFolliesbyDitaVonTeese, glamuse.com, stylebop.com

Video: YouTube.com

Podobné články