Recenze Diety v krabičce

Dieta v krabiče
7.4
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Cenově dostupná krabičkové jídlo pro méně náročné. Nejedná se o restriktivní dietu, má 4 jídelní programy (denní menu je z 5 chodů). Rozvoz po Praze a Středních Čechách nebo možnost osobního odběru.
Klady
Nízká cena
14 výdejních míst
Zpětný odběr obalů
Jídelníček od nutričních poradců
Zápory
Rozvoz není v ceně
Menší nabídka programů

Krabičková dieta představuje snadný a pohodlný způsob, jak začít jíst zdravě a zhubnout nějaké to kilo. Leckdy je však tento způsob stravování poměrně finančně náročný. Dieta v krabičce nabízí kvalitní a lehkou stravu za velmi výhodnou cenu. Přečtěte si, co vám mohou tyto krabičky nabídnout v následující recenzi.

Nestíháte vařit, chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen hledáte inspiraci na nové recepty? Pak je krabičková strava trefa do černého. Dietní krabičky obsahují chutné a zdravé jídlo uvařené z kvalitních a čerstvých surovin. Rozhodli jsme se, že pro vás otestujeme nejznámější krabičková jídla. A jaká krabičková dieta je nejlepší?

Hodnocení vybraných vlastností – Dieta v krabičce

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Nabídka programů – 7/10

Nabídka jídelních programů je poměrně omezená. Na výběr máte pouze 2 základní programy, které lze objednat ve variantě pro muže a ve variantě pro ženy. Program Hubnu je určený pro strávníky, kteří touží po štíhlejší postavě. Program Žiju zdravě vás naučí správným stravovacím návykům a představí vám zdravé leč chutné recepty.

Recenze Dieta v krabičce
Ukázka Diety v krabičce

Narozdíl od jiných společností, Dieta v krabičce neumožňuje změnu velikosti porce. Denní menu z programu Hubnu pro ženy obsahuje 5 000 kJ, udržovací program 8 000 kJ. Redukční dieta pro pány obsahuje 7 000 kJ a program Žiju zdravě pro muže pak 10 000 kJ. Univerzální velikost porce nemusí vyhovovat všem. Nicméně zdravá a vyvážená strava dokáže zázraky i bez přísného počítání kalorií.

Rozvoz – 7/10

Jen málokterá krabičková strava rozváží po celé České republice. Také Dieta v krabičce je dostupná pouze pro Prahu a Středočeský kraj. Rozvoz probíhá každý všední den, a to v době od 9 do 17 hodin. V den závozu obdržíte SMS s bližším časovým oknem. Pokud vám daný termín nevyhovuje, můžete se domluvit na změně času, případně adresy, kam budete chtít jídlo přivézt.

Narozdíl od jiných společností cena za doručení není zahrnuta v ceně programu. Za dovoz tak zaplatíte 99 Kč. Pokud si objednáte více menu na tutéž adresu, cena za dopravu dalšího menu je pouze 10 Kč. Kromě doručení na adresu si můžete objednané jídlo vyzvednout osobně na jednom z celkem 14 výdejních míst. Na některých z nich je vyzvednutí zdarma, jinde vás čeká malý poplatek.

Složení jídelníčku Dieta v krabičce – 8/10

Dieta v krabičce je ideální volbou, pokud nechcete držet přísnou a restriktivní dietu. V jídelníčku se totiž nachází potraviny, které leckterá jiná dieta zakazuje. Ke svačině či večeři si tak můžete bez obav pochutnat na celozrnné housce či tmavém chlebu. Možná se ptáte, zda jde stále o dietu. Jídelníček sestavují profesionální nutriční poradci, kteří vědí, co dělají. Aby dieta fungovala, nemusí být přísná a nekompromisní.

Dieta v krabičcce recenze

Denní menu se skládá z celkem 5 chodů. Kromě snídaně, oběda a večeře na vás čekají také dvě zdravé svačinky. Na jídelníčku se často objevují známé i méně známe saláty, lehké pomazánky či ovocná smoothie. Jídelníček je opravdu vyvážený a pokud jej doplníte dostatečným množstvím tekutin, zeleninou a ovocem, vašemu tělu nebude nic chybět.

Kvalita surovin – 7/10

Na webových stránkách společnosti Dieta v krabičce se dočtete, že při přípravě jídel se využívají jen ty nejkvalitnější suroviny. Bližší informace o jejich původu, jako je seznam konkrétních dodavatelů, se však nedozvíte. Všechny suroviny a ingredience jsou před vařením testované a jejich kvalitu přísně kontrolují.

Společnost se pyšní certifikátem HACCP, jež garantuje správnou manipulaci s potravinami během celého procesu přípravy. Po uvaření je jídlo odměřeno tak, aby jednotlivé porce obsahovaly přesný počet kalorií. Pokrmy jsou zabalené do krabiček, které jsou 100% recyklovatelné. Navíc máte možnost využít služby Zpětného odběru obalů a prázdné krabičky předat zpět kurýrovi.

Cena za jídlo Dieta v krabičce – 8/10

Dieta v krabičce patří mezi cenově dostupnější programy. Celodenní menu složené z 5 zdravých chodů vás přijde na pouhých 349 korun. Pokud budete chtít krabičky dovézt, je třeba přičíst 99 Kč poplatek za rozvoz. Anebo můžete využít osobní odběr, který je buď zcela zdarma, nebo za mírný poplatek, který činí 22 korun.

Celkové hodnocení Diety v krabičce

Dietu v krabičku doporučujeme méně náročným uživatelům, kteří chtějí především ušetřit čas při přípravě jídla či se naučit jíst pravielně. Tato krabičková dieta nabídne chutné denní menu složené z 5 zdravých a vyvážených chodů. Nejedná se o restriktivní dietu, tudíž v krabičkách najdete i takové potraviny, které jiné diety zakazují. Krabičkové jídlo na 1 den vás přijde na pouhých 349 Kč, nutno však přopočítat 99 korun za dovoz. Využít lze i osobní odběr za 22 Kč.

Krabičkové jídlo Dieta v krabičce

7.4
Velmi dobrý
Klady
Nízká cena
14 výdejních míst
Zpětný odběr obalů
Jídelníček od nutričních poradců
Zápory
Rozvoz není v ceně
Menší nabídka programů
Dieta v krabiče
Sečteno a podtrženo
Cenově dostupná krabičkové jídlo pro méně náročné. Nejedná se o restriktivní dietu, má 4 jídelní programy (denní menu je z 5 chodů). Rozvoz po Praze a Středních Čechách nebo možnost osobního odběru.

Věděli jste, že i krabičkové jídlo může chutnat jako lahůdka od šéf kuchaře? S krabičkovou dietou My Chef Kitchen si můžete každý den vychutnat vynikající zdravé jídlo. Více o tomto druhu jídla se dozvíte ve článku Co je krabičková dieta a která je nejlepší. 

Podobné články