Láska ve školních lavicích

Sbalit holku ve třídě? Nebo radši rovnou učitelku? Jaké jsou vlastně pro a proti school love?

Škola začíná a ty se poprvé rozkoukáváš na nové škole. Co najednou udělat dřív? Vyhledat si ty nejlepší diskotéky v okolí nebo si najít novou lásku? A jaké to je najít lásku ve škole?

Výhody chození s učitelem/učitelkou

Kdo by neznal příběh Lolity – někdy dívky hledají pouze starší muže, protože jim připadají atraktivní díky věku (a s věkem má přicházet i moudrost). Může se to stát náhodou, ale klidně i cíleně. Výhody chození s učitelem nebo učitelkou jsou zejména takové, že máte ve třídě zvláštní postavení v podobě určitých úlev. Také jste studnicí informací, protože o každé změně na škole víte jako první.

Chodila jsem s učitelem tělocviku. Děsně se mi líbilo jeho tělo! Fakt super. Rozešli jsme se, když přišly nové holky do prváku. Škoda.“ Adéla, 25 let

Zpátky do školy!

Nevýhody chození s učitelem/učitelkou

Je to spíš nevýhoda, ale může se z toho stát i výhoda, a to hraní si v posteli. No, nebylo by divné, kdybyste si i tam hráli na žáka a učitelku po škole?

Zatímco dívky se vztahem netají (všichni okolo to ví, ale hlavně ředitel/ka se to nesmí dozvědět), pánové to už mají horší. Učitelka, která se dopustí intimního vztahu se žákem, je považována za nemorální. No jo, ale však znáte to rčení: Zakázané ovoce chutná nejlépe.

Na sportovním výletě mě neustále balil učitel, až jsem mu podlehla. Bylo to hrozný. Stačilo jednou a dost. Nikdy víc!“ Jana, 24 let

Chodím na vysokou školu a moc se mi líbil jeden učitel u nás na katedře. Blbý je akorát to, že si nás pořád někdo dobírá a vůbec nám to nepřejí. Přitom je to normální, krásnej chlap, co chce to stejné jako já.“ Klára, 23 let

Prázdniny končí, škola začíná!

Výhody chození se spolužačkou

Když máš problémy najít si holku na párty, na různých akcích, pak ti asi opravdu nezbývá nic jiného než se podívat po dívkách ze svého okolí, tedy i ze školy. Po škole (nebo při volné hodině) můžete trávit čas spolu a v zimních měsících jeden druhého zahřát.

Výhodou je, že se často vidíte a máte tak o sobě přehled. Ve škole si můžete vyprávět, jak jste se měli a co jste dělali o víkendu nebo o prázdninách. V těch nejdivočejších snech si můžete i představit, že je to vaše přísná učitelka!

Začal jsem chodit se spolužačkou na střední škole ve druháku. Přes prázdniny jsme se spolužákama podnikali různé akce a nakonec jsme se dali dohromady. Byla to první velká láska. Dnes už sice spolu nejsme, ale pořád jsme dobří kamarádi.“ Pavel, 23 let

Nevýhody chození se spolužačkou

Možná právě proto, že škola trvá tak dlouho, se nemusíte od sebe na několik hodin hnout a začnete si třeba i lézt na nervy. To se zkrátka stává!

Může se ale stát také to, že si vás začnou kamarádi dobírat. Ostatní dívky ve třídě na váš vztah žárlí a problém je na světě!

 

Měli jste někdy něco se svým učitelem/učitelkou? Objevuje se ve vašich sexuálních snech učitelka? Podělte se s námi o své zážitky na Facebooku.


Foto: deviantart.com/pizzar, deviantart.com/milenamay, deviantart.com/illiara

Podobné články