Longchamp Le Pliage: 7 důvodů, proč ji mít!

Říká se, že neexistuje Pařížanka, která by nevlastnila alespoň jednu kabelku Longchamp...

Přesně taková pověst doprovází dnes už v podstatě ikonickou tašku „Le Pliage“, za jejímž vznikem stojí luxusní francouzská módní značka Longchamp Paris, která byla založená v roce 1948. Proč se však stala tato původně nákupní taška natolik populární? Zde je sedm důvodů, proč byste ji měla vlastnit i vy!

1. Praktičnost

Požadavek číslo jedna snad každé z nás. Je hezké pyšnit se roztomilými malinkými kabelkami nebo stylovými psaníčky, pro každodenní nošení do školy či práce je však důležité mít tašku především praktickou. Takovou, do které se vejdou všechny nezbytnosti a ještě něco navíc. Tento požadavek splňuje Le Pliage na jedničku. Můžete v ní totiž nosit naprosto vše!

2. Univerzálnost

Líbí se vám sportovnější móda, nebo raději nosíte romantické kousky? Le Pliage lze kombinovat jak se sportovními outfity, tak s těmi elegantnějšími. Oživí zkrátka jakýkoliv model!

S Longchamp budete stylová!

3. Snadná údržba

Díky použitému materiálu nevyžaduje taška téměř žádnou péči. Tělo kabelky je vyrobeno z kvalitního nylonového materiálu, který je nepromokavý a voděodolný. V případě, že se taška ušpiní, stačí použít navlhčený hadřík nebo například dětské ubrousky.

4. Pohodlí

Je lehká jako pírko! Sama o sobě v podstatě nic neváží, i když ji tedy naplníte až po okraj, rameno vám pod tíhou svého obsahu „neutrhne“. Kožená ucha jsou navíc navržena natolik šikovně, aby na ramenou dobře seděla, nespadávala a ani netlačila. Sháníte ale spíše kabelku do ruky, tzv. top handle? Žádný problém! K dostání jsou totiž i modely s krátkými uchy.

Zlaté detaily jsou tuto sezónu trendy!

5. Výběr velikostí

Potřebujete velkou tašku do školy či práce? Nebo jen menší kabelku, když jdete s kamarádkou do města? To vše Lonchamp Le Pliage splňuje – stačí si jen vybrat. Model je na trhu dostupný ve všech verzích od těch nejmenších, až po ty největší.

6. Barvy

Nosíte v zimě raději tmavé barvy, ale v létě naopak preferujete světlé? Longchamp vyrábí kabelky Le Pliage v široké škále odstínů, pořídit si tak můžete například černou, modrou, béžovou nebo bílou. Pokud máte ráda výraznější barvičky, poohlédněte se po červené, oranžové, růžové či zelené.

Pořiďte si Longchamp třeba v sytě růžové!

7. Dostupnost

V Česku bohužel na oficiální obchod Longchamp Paris nenarazíte, nemusíte ale zoufat. Kabelka je totiž k dostání ve všech prodejnách společnosti Beltissimo. Zakoupit ji můžete i na internetu, dávejte si ale pozor na padělky!

Longchamp Le Pliage v sobě zkrátka dokáže skloubit funkčnost, nadčasovost i styl. Vezmeme-li v potaz všechny její výhody, nelze se divit, že této „krásce“ propadlo na celém světě již mnoho dívek a žen. Navíc, ruku na srdce, která z nás by nechtěla mít také onen pověstný francouzský šarm?

 

A co vy? Přišla jste této kabelce na chuť? Jste již její hrdou majitelkou? Svěřte se nám v diskuzi pod článkem nebo na našem Facebooku!


Foto: deviantart.com

Podobné články