Módní trendy středoškoláků: co se nosí letos na podzim?

Střední škola je místem, ve kterém se formuje naše osobnost. Je to období nerozlučitelných kamarádství a prvních lásek. A k tomu všemu pochopitelně patří móda. Jaké trendy letos středoškoláky ovlivňují? 

Jaké kousky se letos na podzim nosí?

Pokud patříš mezi středoškoláky a chceš letos mezi ostatními spolužáky opravdu vyniknout, můžeš se inspirovat jednotlivými kousky, které patří mezi aktuální podzimní a zimní trendy. Jaké to jsou?

Vytáhněte kožené oblečení

Kožené a koženkové materiály letos rozhodně unosíš. A nezáleží přitom na tom, zda máš v šatní skříni koženou bundu, sukni, šaty nebo třeba koženkové kraťasy. Všechny tyto kousky se letos na podzim opět vrací do módy a ty je proto můžete nechat ve svém outfitu zazářit.

Široká ramena

Tento módní trend unosí spíše ženy než mladí muži. Tento prvek se týká například halenek, svetrů, šatů, nebo také sak a kabátů. Velmi často se přitom tyto kousky kombinují s páskem, aby dostatečně zvýraznily pas. Pokud vyloženě štíhlý pas nemáš a tvou myslí nyní už běhají slova jako hladovka a ketodieta, nezoufej. Jednoduše jen vsaď na jiný trend, který bude více vyhovovat tvé postavě.

Punková móda hlásí návrat

Módní trendy se neustále vrací. V současné době se to týká především punkové módy. Pochopitelně se do takových kousků nemusíš oblékat od hlavy až k patě, pokud na to nemáš dostatek odvahy. Každopádně těmito prvky můžeš skvěle ozvláštnit tvé outfity. Vsadit například můžeš na klasické džíny, punkové tričko a koženou bundu. V kurzu je také choker – tedy drobný (většinou textilní) náhrdelník, který pevně drží přímo na kůži.

Mašli, aby tě lépe našli

Nebo také, abys tvému outfitu dodala roztomilejší look. Mašle v letošní sezóně zdobí velkou část módních kousků. A platí přitom jednoduché pravidlo – čím větší, tím lepší. Ale i s drobnou mašlí pochopitelně neuděláš chybu.

Plisované sukně

S příchodem podzimních měsíců rozhodně nekončí období šatů a sukní. Jen je třeba myslet na teplejší varianty a tyto kousky vhodně doplnit. Chybu v letošním roce rozhodně neuděláš s plisovanou sukní po kolena.

Nestárnoucí army styl

Army styl se hodí pro mladé ženy i muže. V tomto vzoru můžeš sáhnout po klasických kalhotách, tričku, ale i mikině. Typické maskáčové oblečení se do módních trendů řadí již několik let a z módy pravděpodobně jen tak nevyjde.

A jaké barvy jsou v kurzu?

Kromě samotných módních kousků nesmíme zapomínat ani na jednotlivé barevné varianty, které jsou v letošním roce nejvíce trendy.

K podzimu neodmyslitelně patří hnědá a výjimkou není ani letošní rok. Skvěle se vyjímá na zimním kabátu, svetru, nebo třeba kabelce, pokud ji do školy upřednostňuješ. Mezi další trendy barvy patří například růžová, která se letos na podzim nosí ve své nejryzejší a nejzářivější podobě. Chybět nesmí ani oranžová připomínající spadané listí, nebo třeba zelená. S tou se přitom letos setkáš především ve své zářivé mechové variantě.

Batoh nebo kabelka?

S návratem školních měsíců přichází na scénu i otázka, kterou řeší nejedna mladá slečna. Vzít si všechny školní pomůcky do batohu a riskovat tím, že nebude vypadat dostatečně stylově? Nebo vsadit na velkou kabelku a riskovat tím, že ji dříve nebo později začnou opravdu hodně bolet záda?

Řešením jsou dámské lifestylové batohy, které nejen, že skvěle poslouží svému účelu, ale navíc i perfektně vypadají. Vejde se ti do nich vše potřebné a silné zdraví tvých zad zůstane zachováno. V současné době již přitom výrobci nabízejí nesčetné množství barevných variant, aby si na své přišla každá mladá dáma.

 

Podobné články