Nechce se vám vařit? Objednejte si jídlo až před váš práh

Máte hlad a na vaření nemáte náladu? Vyzkoušejte Damejidlo.cz!

Nevíte, které restaurace rozváží? Podívejte se na novou internetovou službu DameJidlo.cz, kde si můžete objednat jídlo z více než 250 restaurací po celé České republice. Na stránkách si jednoduše zvolíte ulici a ihned vidíte seznam restaurací, které ve vašem okolí skutečně rozváží. Na serveru prochází servis restaurací a kvalita jídel hodnocením samotných uživatelů a vám se tak zobrazují jenom ty nejkvalitnější restaurace.

Server také nabízí Garanci spokojenosti, tudíž pokud jídlo nebylo dobré nebo něco bylo v nepořádku, dostanete peníze zpátky. Domů či do kanceláře si můžete objednat cokoliv, na co máte chuť, a to i prostřednictvím mobilní aplikace. Rozvoz jídla není pouze o pizze, ale objednat si můžete například steak, italské těstoviny, čínskou kuchyni, kvalitní burger nebo i českou klasiku. Nemusíte se bát, že necháte stovky korun za dopravu. Budete překvapeni, kolik restaurací rozváží zdarma.

Zakladatel serveru Tomáš Čupr.

Na podrobnější informace o službě jsem se zeptali přímo zakladatele serveru Tomáše Čupra.

Co server Damejidlo.cz nabízí a proč by ho měli čtenáři navštívit?

DameJidlo.cz nabízí seznam restauraci, které rozváži jídlo. Obsahuje nejen menu, ale i hodnoceni restaurací a údaje o rozvozové době. Zákazník tak nekupuje zajíce v pytli, protože kvalitu restaurace prověřily již desítky, případně stovky zákazníků před ním. Navíc server nabízí věrnostní program a Garanci spokojenosti. Prostě když se nechce vařit, jsme tady pro všechny.

Předchůdcem Damejidlo.cz byl server Pizzatime.cz. Jaký je mezi nimi rozdíl? Jde jen o změnu názvu?

Jde o změnu celkové koncepce. Soustředíme se na kvalitní restaurace, kterým zajišťujeme rozvoz. Nejde tedy jen o pizzu a pouhé zprostředkovaní objednávek.

Na jakou cílovou skupinu server míří?

Nejsme omezeni cílovými skupinami, pro které by byla služba určená. Myslím si, že službu může využít úplně kdokoliv, protože DameJidlo.cz nabízí úsporu času a pohodlí. Službu využívají rodiny s dětmi, mladé páry, studenti, vlastně má potenciál uspět takřka u všech.

Není pro zákazníky jednodušší objednat si jídlo rovnou z restaurace bez zapojení třetí strany?

Kolik restauraci nabízí objednaní online, mobilní aplikaci, hodnoceni, věrnostní program a garanci spokojenosti? Nemluvě o tom, že zavoláním do restaurace jste odkázání na jedno menu a stále stejné jídlo pořád dokola. Na DameJidlo.cz si zákazník může prostě vybrat.

Jaké jídlo si u vás mohou zájemci objednat?

Například v Praze je kromě klasické pizzy v nabídce sushi, nudle, mexická kuchyně a mnoho dalšího. Brzy dojdeme s šíří nabídky i do dalších měst.

Na základě čeho vybíráte restaurace ke spolupráci?

Kromě již zmiňované kvality je pro nás nyní důležitý styl kuchyně a lokalita. Důležité jsou pro nás i tipy na restaurace, které nám zasílají samotní zákazníci.

Jak jste na tom s pokrytím republiky?

Pokrytá je dnes především Praha a z části i krajská města. Na pokrytí nyní usilovně pracujeme.

Jste zakladatelem Slevomatu. Doufáte s Damejidlo.cz v podobný úspěch, jakého jste dosáhl s ním?

DameJidlo.cz pravděpodobně nedosáhne stejně famózního úspěchu jako Slevomat, ale projekt to bude velmi úspěšný i tak, což již nyní naznačuje velký zájem o službu.

 

Foto: damejidlo.cz

Podobné články