Nejkrkolomnější sexuální polohy

Abyste dosáhli absolutního vzrušení, je potřeba se uchýlit i k extrémním polohám. Jaké to jsou?

Ve staré indické Kámasútře nenajdete jen výčet poloh, ale i to, jak o partnerku pečovat, jak oba partnery stimulovat, jakým způsobem se mají oba vzdělávat (nejen v oblasti sexuálního chtíče) a mnohé další.

Kámasútra je jednou z nejstarších literárních památek a stále má partnerům co říci, ačkoliv s ní nemusíme ve všech moudrostech souhlasit. Muži a ženy jsou pojmenováni podle rozměrů pohlaví, a to u mužů na zajíce, býka, hřebce a u žen na srnku, kobylu a slonici. Pouze tři rozkoše jsou shodné, šest neshodných, jedna jemná, druhá hrubá a třetí přehrubá. Záleží na tom, jak partnerům budou vyhovovat dané polohy, které jsou určeny pro určité typy.

Zde je 8 nejkrkolomnějších poloh:

1) Muž si lehne na partnerku, která se pod ním natočí tak, aby svým penisem do ní mohl vniknout.

2) Žena si sedne rozkročmo zády na sedícího muže, který může sedět kdekoliv. 

3) Partnerka leží na boku, zatímco partner vedle ni klečí. Pro udržení stability je lepší, když ji drží za ruku a zároveň se druhou rukou podepírá. Partnerka má jednu nohu na partnerovi a druhou se podepírá pro lepší stabilitu.

4) Muž a žena klečí, žena vpředu. Muž podsadí svou pánev a žena se zakloní, čímž může umožnit partnerovi vniknout dovnitř.

I poloha vestoje může být krkolomná.

5) Žena leží na břiše, muž se s ní spojuje v podřepu.

6) Muž leží na zádech a má roztažené nohy. Žena leží na něm, avšak s nohama u sebe. Poloha je častěji užívaná v USA, než u nás.

7) Muž opět leží na zádech a žena zády na něm. Nohy má partnerka u sebe, nebo mírně roztažené.

8) Náročná poloha může být také ve stoje. Muž uchopí partnerku za stehna, zdvihne ji a posadí na svůj úd. Jedná se o náročnou polohu zejména z důvodu, že prověří tělesnou kondici partnera. Partnerka může jeho pažím ulevit v případě, že ho obejme kolem krku a uleví tak jeho pažím.

Zdroj: Vátsajána Mnich Kámasútra aneb Poučení o rozkoši, překlad: Vladimír Miltner; Nová Kámasútra aneb 365 způsobů milování, Václav Budinský; 350 tipů pro nejlepší sex, Lisa Sussman


Že se vám to zdá divné a někdy nemožné, tak na tu kámasútru mrkněte. Nejspíš to není kniha pro nás. Ale Sex je rozhodně součástí života! Pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články