Nejlepší usmiřovací metody

Říká se, že na hádkách je nejlepší usmiřování. Tak se na to pojďme podívat!

V každém vztahu se čas od času objeví nějaké neshody, nebo dokonce hádky. Jak se říká, hádky jsou kořením vztahu a bez nich by to nešlo. Někdy taková pořádná hádka dokáže pročistit vzduch a věci se hned zdají jasnější. Jenže hádky se samy neukončí, je potřeba se s partnerem nějak usmířit. Není to vždy lehké, ale jsou snadnější i těžší způsoby, jak si získat partnerskou pohodu zase zpět. Jaké usmiřovací metody jsou ty nejúčinnější?

Láska prochází žaludkem

A zrovna u mužů to platí dvojnásob. Pokud jste dobrá kuchařka, uvařte mu jeho oblíbené jídlo. Potom vám odpustí i vraždu. Hlavně uvidí snahu vyřešit váš problém. Pokud vařit neumíte, vezměte ho na pěknou večeři. Důležité je, aby se na večeři cítil jako v ráji, tudíž ho vemte raději do jeho oblíbeného rockového baru než na romantickou večeři. Aspoň uvidí, že se skutečně snažíte.

Po každé hádce vždy nastupuje usmiřování.

Nechat to vyšumět?

Nikdy! Pokud si se svým miláčkem vyměňujete názory a sklouzne to k několikadennímu mlčení, není to dobře. Takhle se problémy řešit nedají. Raději si sedněte a všechno si pěkně vyříkejte. Mnoho párů tento způsob využívá, protože v jedné domácnosti se nedá žít věčně v mlčení.

Neházet vinu na druhého

Pokud už vás nebaví chodit kolem vašeho partnera jako myška, snažte se problémy vyřešit společně. Někdy je problém u obou z vás, někdy zase jen u jednoho, proto je důležité si uvědomit, kdo hádku vyvolal a proč. Potom se snažte pochopit partnerovy argumenty a podívat se na ně z jiného úhlu. Třeba má váš partner vážně pravdu. Rozhodně ale nedělejte ukvapené závěry a neházejte vinu jeden na druhého.

Zábavní park

Pokud nemáte náladu se usmiřovat a raději byste to chtěla nechat vyšumět, ideální je zajít na místo, kde se oba pobavíte a starosti hodíte za hlavu. Můžete si tam zakřičet, takže ze sebe dostanete tu zlost, nebo se naopak budete svého partnera držet jako klíště, když se budete bát.

Divadlo

To je taková klasika, ale proč ne, když funguje většinou dokonale? Je to pěkné gesto a určitě to není levná záležitost, takže protějšek si může mnout ruce, že jste alespoň za trest musela utratit takové peníze za lístky.

Nejoblíbenější metoda usmiřování.

Usmiřovací sex

Nejoblíbenější metoda mužů. Většina si myslí, že je to nejlepší řešení, protože pak se všechny problémy zametou pod koberec. A je to pravda. Pokud protějšek na takové usmiřování přistoupí, je jisté, že se dál nic řešit nebude. I to je důvod, proč ho ženy občas s takovou radostí odmítají. Muži ho přijmou vždy. Jsou to přeci jen muži!

Foto: deviantart.com

Podobné články