Nejotravnější lidé na divadelních vystoupeních

Přehnaní tlemilové

Jdete-li na komedii, je zřejmé, že se v případě povedené hry s dobrou dávkou humoru počítá s tím, že se publikum bude smát. Má to však své limity! Pokud se vedle vás někdo nepřetržitě a po celou dobu představení doslova řeže smíchy, není to zrovna nejpříjemnější zážitek.

Pohodáři

Na pohodlí není nic špatného. Každý ho má rád. Měli byste však znát své meze. Nacházíte-li se v divadle, není zrovna vhodné strkat své nohy až k místu dalšího diváka.

Kecálci

Není nic otravnějšího, než když jsi přijdete užít divadelní představení, na které se těšíte a vedle vás sedí někdo, kdo si do divadla přišel prostě pokecat. Otázka zní, proč kvůli tomu chodit právě na toto kulturní místo?

Šoupači

Ve většině divadel vás tento nepříjemný zážitek nepotká, jelikož často sedíte na křesílkách, kterými nelze pohybovat. Máte-li však smůlu a musíte sedět na klasických židlích, pravděpodobně se v publiku najde některý jedinec, který zřejmě neví, že chce-li opustit své místo, je příhodné židli zvednout a nikoli s ní šoupat po zemi.

Kritici/Odborníci

Není nad to, když si přijdete užít divadelní představení a natrefíte na „odborníky“, kteří se po většinu času oddávají kritice a vypichování toho, co by na tom a tom zlepšili!

Opozdilci

Když před sebou máme nějakou dlouhodobě plánovanou akci, většinou chceme na dané místo dorazit s určitou časovou rezervou. Občas se však stane, že se do plánu připlete něco neočekávaného a naše časová rezerva se rázem zredukuje na minimum. V horším případě holt přijdeme pozdě. Měli bychom však myslet na ostatní diváky, kteří zřejmě nebudou nadšení, když se přiřítíme na představení již po začátku a začneme je otravovat hovorem a zběsilým hledáním svého místa. A sedíme-li uprostřed řady, jedná se ještě o úplně jiný level!

 

Podobné články