Nejznámější hororové příběhy od ohně. Postrašte své přátele!

Hororové příběhy bývají součástí táborů, škol v přírodě i výletů. Jakými historkami se lidé děsí?

Hrůzostrašné povídky patří k oblíbeným zábavám u táboráků a přátelských sešlostí. Tento článek nabízí pár příběhů, jejichž vyprávění by vám mohlo zkrátit a okořenit letní večery. Historky, které postraší, ale rozhodně nevyděsí k smrti.

Bloody Mary, mám tvé dítě!

Kdo by neslyšel o Bloody Mary či Krvavé Máří. Na to, abychom ji spatřili by mělo stačit stoupnout si v temné místnosti před zrcadlo a třikrát zopakovat její jméno. Na oplátku by se nám měl zjevit její obraz, dívkám dokonce jejich budoucí manžel. Některé legendy zase říkají, že po nás začne střílet z luku šípy.

Hrůzy letních táborů

Aby byly příběhy působivější, měly by se odehrávat v prostředí, ve kterém se zrovna nacházíte. Na letním táboře asi každý zažil strastiplnou noční cestu na záchod přes celý areál.

Když ještě někdo navíc u ohně připojil strašidelnou historku, bylo o děsivou atmosféru postaráno. Například o dívce, které se na toaletách zasekly dveře, zhasla světla, slyšela strašidelné zvuky a když se ráno probudila, na zrcadlech byl krvavý nápis „Chytím Tě“. A dveře šly samozřejmě bez problémů otevřít. Utíkali byste?

Věřte – nevěřte

Pokud i vaše strašidelné táborové historky byly ovlivněny americkým pořadem Věřte – nevěřte, možná si rádi zavzpomínáte na některé z nich. Například o chlapci, který měl domácí vězení, ale i přesto si k sobě přivedl kamaráda. Protože se jeho brzy maminka vrátila z nákupu, tak se kamarád schoval do skříně. Když  bylo konečně bezpečno, chlapec otevřel skříň, aby jej vysvobodil, ale nikdo tam nebyl. Od té doby byl nezvěstný a už jej nikdy nikdo neviděl. Nebo historku o náměsíčném tatínkovi, který svým dcerkám vyrobil dům pro panenky. Jedné noci ho v náměsíčnosti srazilo auto, a ráno se v domečku objevila figurka, která vypadala přesně jako on

Pokud máte zájem o další příběhy tohoto pořadu, můžete se podívat například zde.

Máte nějakou oblíbenou strašidelnou historku, o kterou byste se chtěli podělit? Napište ji na náš facebook.

 Foto: sxc.hu

Podobné články