Objevte na Netflix filmy s českým dabingem

Pojďme se podívat jak vyhledat na Netflixu filmy a seriály s českým dabingem a české filmy.
netflix s českým dabingem

I když umíte anglicky, občas si chcete pustit film v našem mateřském jazyce. Zvláště pak u komedií nebo komiksů může být český překlad mnohem lepší než vtípky v angličtině, které neznáte. Pojďte se podívat na to, jak vyhledat na Netflix filmy s českým dabingem, samozřejmě i seriály.

Něco málo o Netflix

Co vůbec je Netflix? Pokud jste touto streamovací službou ještě nepolíbeni, rádi vám ji představíme. Netflix je placený kanál s pestrou nabídkou filmů, seriálů, anime, dokumentů a dalších vzdělávacích a zábavných titulů.

Netflix je v Čechách dostupný od roku 2016, ale v tehdejší době nebylo možné platit streamování v korunách natož koukat na české filmy. V září 2018 se situace zlepšila a tvůrci Netflixu nám dovolili platit v českých korunách. A roku 2019 udělali vývojáři radost i neanglicky mluvícím divákům, protože vytvořili aplikaci v češtině a začali tam přidávat také filmy s českým dabingem

Jak najít na Netflixu filmy v češtině? Tedy Netflix filmy s českým dabingem.

Streamovací služba Netflix má opravdu pestrou nabídku filmů i seriálů všemožných žánrů, a proto někdy může být těžké najít filmy s českými titulky nebo dabingem. Domovská stránka totiž nenabízí žádné viditelné tlačítko o jazyku dabingu nebo titulků. A klikat na každý film, abyste zjistili, jestli je v češtině opravdu nechcete. Jak tedy na to?

Možností je hned několik. Jednou z nich je možnost přepnout si v levém horním rohu jazyk na Czech a žádné jiné filmy se vám nezobrazí. Jenže tento způsob neřeší situaci, kdy máte chuť na film v češtině jen občas.

Dalším způsobem je použít chytrý vyhledávač, kam zadáte výraz „Audio in Czech“. Díky tomu se vám zobrazí pouze filmy v češtině, ale z osobní zkušeností víme, že tato metoda není vždy 100%. Některé filmy, i když jsou v češtině, vyhledávač nezobrazí.  

Naštěstí je tu ještě poslední možnost, která je o něco jednodušší, pokud na Netflix koukáte přes tablet nebo přes telefon. Jednoduše zadejte do řádku webového prohlížeče tuto adresu. Po přihlášení se vám zobrazí veškeré filmy v češtině a můžete si nastavit způsob řazení.  

České filmy na Netflix

Kromě zahraničních titulů s českým dabingem můžete narazit i na širokou nabídku českých filmů. Máte chuť na českou klasiku? Není problém! Pustit si můžete filmy jako Vrchní, prchni, Postřižiny, S Tebou mě baví svět a další české komedie z minulého století. Pokud máte raději novější tvorbu, můžete se mrknout na Ženy v běhu, Po čem muži touží, Bezva ženská na krku a další. A pro milovníky pohádek máme dobrou zprávu! Je tu plno českých i zahraničních pohádek včetně novějších titulů.   

Kolik za to?

Netflix nabízí 3 placené tarify s cenovkou od 199 Kč po 319 Kč, které se liší kvalitou zvuku i obrazu. Tarif Basic se hodí spíše na streamování na mobilu nebo na tabletu, Standard tarif je vhodný pro FullHD rozlišení a Premium jistě zaujme všechny vášnivé milovníky filmů, protože je vhodný pro 4K+HDR. Ale i ten nejlevnější tarif Basic za 199 Kč vám zpřístupní celou filmovou a seriálovou knihovnu.


Jak na stahování filmů a seriálů? Většinou zdarma nebo za drobný poplatek:

Webshare.cz – rychlé stahování filmů a seriálů za poplatek a některé i zdarma

Pro nás pohodlné a pro sledování z gauče jsou asi nejzajímavější internetové a satelitní TV, namátkou jsme pár vybrali.

Voyo – online vysílání toho co zrovna běží a také velká videotéka (tedy taková videopůjčovna) v dobré kvalitě. Mají 7 dní zdarma na vyzkoušení po registraci. Pokud ve zkušebním období 7 dní sami službu nezrušíte (jednoduché), bude vám aktivováno plné předplatné.

Netflix – asi nejznámější v současné době. Opravdu mají velké množství filmů a seriálů i vlastní tvorbu. Perfektní kvalita a možnost stahování a pouštění filmů offline. Někdy jsou v českých titulcích drobné překlepy, ale nic zásadního.

Skylink – Skylink Live TV je internetová televize, která nabízí více než 60 programů. Sledovat můžete až na 4 zařízeních v rámci jednoho účtu. Je možné vyzkoušet na 30 dní zdarma.

TTelly – dříve se jmenovala Digi TV. Mají základní i rozšířené balíčky kanálů a přikoupit lze např. i HBO atp. Pořady lze nahrávat a sledovat zpětně, sledovat vysílání můžete i na 4 zařízeních najednou. Jo a také mají 14 dní zdarma na vyzkoušení. 

Online sledování ZDARMA je dobré třeba na: 

Sledujserialykukaj.to nebo třeba na lookmovie.

Zajímá vás více o Netflixu? Mrkněte na náš další článek o seriálovém maratonu. Nebo rovnou skočte do přehledů o filmech. Třeba TOP 10 psychologických hororů, nebo TOP 11 filmů o upírech by vás mohlo zajímat. Postupně rozšiřujeme portfolio článků o filmech a seriálech, takže se můžete těšit i na 15 nejlepších motivačních filmů.

Podobné články