Otázky na muže: Jak moc je pro vás u žen důležitá postava?

Jakou důležitost muži přikládají tělesné stránce v porovnání s tou osobnostní?

Tento týden zabrousíme tak trochu na tenký led a položíme vám otázku, která možná není nijak extra šokující, ale o to více je mezi ženami diskutovaná. Jak moc je pro vás důležitá u žen postava? Jaký typ postavy se vám líbí a zaručeně neujde vašemu chtivému zraku? Jsou to ženy štíhlé, extrémně štíhlé, ženy s vysportovanou postavou, nebo naopak jste radši, když je vaši polovičku za co chytit? A jakou důležitost vůbec tělesným kvalitám přisuzujete v porovnání s méně viditelnými stránkami osobnosti, jako je povaha, vlastnosti, světonázor nebo celkově chování a vystupování ve společnosti?

Štěpán Touma, redaktor SB

Štěpán.Mohl bych psát dojemný sloh o tom, že je přece důležitější vnitřní krása než nablýskaný zevnějšek (a byla by to pravda), ale všichni víme, že to tak úplně nefunguje. Protože pokud vás nepřitahuje něčí zevnějšek, máte rázem výrazně méně elánu obdivovat jeho případnou vnitřní nádheru. Pak samozřejmě často zjistíte, že ta výstavní kočka s mírami 90-60-90 je dutá jako bambus, a můžete jí o dům dál. Skvělá postava se zkrátka nerovná skvělý intelekt. Co se mých osobních choutek týče, preferuji dámy štíhlé postavy, ale všeho s mírou, takže žádné anorektické typy.

Michal Nováček, redaktor SB

Michal.Co se týče postavy, u slečen je pro mě stejně cenná jako její povaha. Jsem realista, takže nemám rád přefintěné fifleny. Z druhé stránky nemám rád ty, které o sebe vůbec nepečují. No, neříká se nadarmo 90-60-90. To je můj sen – mít tyto míry jednou v rukách a ve svém srdci.

Michal Bureš, redaktor SB

Michal.V tomto nejsem výjimka potvrzující pravidlo, ale pravidlo samo o sobě. Je známo, že chlapi vybírají a posuzují hodně rychle, někdy až příliš. Prostě mají jasno během dvou sekund. A to nejde jinak než na základě vizuálního zhodnocení vzhledu dámy. Co imponuje mně? Takže zcela otevřeně: štíhlá postava, ale ne hladověním vyhublá, a tedy bez tvarů. Ocením pěkně vyrýsované a namakané nohy, žádná žirafí párátka, pevný, decentně výrazný zadeček, vysportované bříško. Takříkajíc objem na správném místě. Bohatý vršek je určitě plus, ale pro mě není rozhodující. A ostatní kvality, ty skryté, osobnostní? Důležité jsou úplně stejně. Samotná sexy postava nestačí, nestačí ani samotný atraktivní kukuč, pod nímž dřímá metrák baculky. A samotná „zlatá povaha“ rovněž není, natvrdo řečeno, dostačující. Protože ale duševní stránku člověka, která je podstatným rysem, ne že ne, není možné poznat ihned (často se odhalí až příliš pozdě), nezbývá než se rozhodovat nejprve podle vzhledu. Takže ze začátku jsou asi přeci jen nejdůležitějším kritériem tělesné kvality.

Láďa Meduna, redaktor SB

Láďa.Hezká tvář zaujme vždycky. Na postavě už pak ani tak nezáleží, na mě působí spíš vystupování. Úsměv, otevřenost. Jasně, jsem chlap, takže pěknou postavu, obzvlášť podtrženou správnými kousky oblečení, si taky rád prohlédnu. Jakožto zapřisáhlého horňáka mě vždy potěší pohled na epesní dekolt. Přičemž obsah nemusí být obzvlášť velký, stačí správně tvarovaný. Hezká nožka v minisukni nebo třeba legínách je taky pastva pro oči. Figuru ale považuju za dobrou fakt jen na pokoukání, a pokud se slečna tváří a/nebo chová jako – doplňte hospodářské zvíře dle libosti, po seznámení toužit nebudu.

Milan Svašek, editor SB

Milan.Věru zajímavá otázka. Začnu od konce. Preferuji ženy sebevědomé povahy s otevřeným srdcem. Takové, které si umějí užívat života plnými doušky, ale nejsou lhostejné vůči ostatním lidem. Zlobivé a nezávislé slečny, jež však nepohrdnou vlídnou náručí, rády se k vám schoulí do klubka a nechají se hýčkat. A fyzicky? Ani moc vysoké, ani moc malé. Se správnými křivkami těla trénovaného na maraton. S očima více barev, než má quattro formaggi na sobě druhů sýru. S vlasy delšími než Salto Ángel, zářivějšími než ranní kapky rosy. Se zuby bělejšími než kožich polární lišky. Řasami černějšími než čistý grafit. S tvářemi roztomilejšími než mládě pandy. Ale nejdůležitější je nos. Nos mám nejraději. (smích)

Jakou důležitost přisuzujete tělesné konstituci mužů vy, dámy?

Foto. deviantart.com

Podobné články