Otázky na muže: Jaký styl oblékání a líčení se vám u žen líbí?

V dalším kolem Otázek nás zajímalo, jak se muži dívají na to, jak se oblékáme a líčíme. Co jsme zjistily?

Redaktorky Student Girl se v dalším kole Otázek na muže rozhodly být velkorysé a pánům dopřát oddych od otázek na tělo (ne na dlouho!). Sice se tedy při odpovídání na naši další otázku tolik neorosí, ale i tak jsme neméně zvědavé na jejich odpovědi. Tentokrát by nás zajímalo, jak se muži dívají na to, jak se ženy oblékají a líčí. Jaký styl oblečení a doplňků u něžnější poloviny lidstva upřednostňujete? Máte slabost pro určité styly nebo kousky oblečení? Jste radši, když dáma vašeho srdce nijak nevybočuje z průměru, nebo byste v rámci originality a osobitosti ocenili i zelené číro na hlavě? Časopisy nám tvrdí, že dáváte přednost střídmému oblékání i líčení, tedy klasice. Řada z nás má ale zkušenost, že to takhle v praxi nechodí. Ozval se dokonce i jeden hlas, který podle své zkušenosti tvrdí, že většina kluků dává přednost holce, která vypadá alespoň trochu jako z porna! Jak to tedy je? Jaký je váš vkus v této záležitosti?

Martina Suriak, redaktor SB

Martin.Mám nejraději, když se dívka oblékne tak, aby vynikla její přirozená krása. Když má dlouhé a hezké nohy, nejraději ji vidím v sukni, když má šťavnatou prdelku, tak v nějakých džínách na tělo. Rozhodně je lepší skromné líčení oproti nějaké maškaře a vlasy jsou pro mě u dívek téměř sexuální symbol, takže mám rád pěkné střihy, ale přirozené, číra a barvení mě spíš odrazuje.

Láďa Meduna, redaktor SB

Láďa.Tohle je jedna z věcí, kterou považuji u děvčat za dost individuální. Jedné sluší vypadat jako papoušek, jinou si nedokážu představit oblečenou a učesanou jinak než jako takovou nenápadnou slušňačku. Osobně mě dokáží zaujmout oba typy i vše mezi nima, když to s tou vizáží dotyčná umí. K holce typu papoušek bych snad jen poznamenal, že teda nemyslím číro, ale správná kombinace různých šílených barevprostě něco do sebe. No a u oblečení platí to samé, svá pro mají jak rajcovní šatičky, tak i cudné kousky, neodhalující skoro nic. Opět ale platí, že každé slečně i paní sekne jiný styl.

Michal Bureš, redaktor SB

Michal.Na holce musí předně být vidět to, že o sebe chce dbát a že se snaží vypadat dobře. Co je ještě důležitější, musí se jí to také podařit. Dnes je tolik stylů, kolik je nejrůznějších subkultur, a ať už je holka metalistka, hoperka, vyznavačka sportovního stylu oblékání nebo městská barbie, vždycky se může v rámci své módy obléct pěkně, ale taky dost katastrofálně. Každý styl dovoluje sexy oblečky, a to kluci mají vždycky rádi, jen je třeba to adekvátně přizpůsobit postavě a sladit hadříky mezi sebou. Barvu vlasů absolutně neřeším, účes zase absolutně jo (a platí, že hlavně ne – proboha – na krátko). A taky ocením, když se holka v oblékání umí přizpůsobit místu, kde je. Outdoorová souprava s botama jak pneumatika od Jeepu je na výletě ok, ale už tolik ne ve městě. A pro vážnější kulturní akce to platí dvojnásob.

Štěpán Touma, redaktor SB

Štěpán.Každé ženě prostě sluší něco jiného. Já osobně nepreferuji žádný konkrétní styl (nemusím jen extrémně divné verze hipsterek nebo emařek). Oblečení je sice důležité, ale zas tak ho neřeším. Některým by stejně slušel i ten pověstný pytel od brambor, zatímco u jiných to nezachrání ani doplňky za desetitisíce. Dámy by si prostě měly volit styl, který se jim líbí a zároveň v něm vypadají dobře. Protože jakkoliv není zevnějšek vše, tak dívka v o čtyři velikosti širším klučičím svetru k sobě těžko přitáhne tolik pohledů jako kolegyně, která nad sladěním výstroje strávila alespoň 2,5 minuty.

Ondra Šulík, redaktor SB

Ondra.Líbí se mi jen dva druhy žen. První ideál je dlouhovlasá bruneta, nalíčená tak, aby nevypadala jako Heath Ledger v oscarové roli, ale aby i tak bylo poznat, že se chce zalíbit. Elegantně oblečená, mile vystupující a při neformálním vystupování zábavná a neupjatá. No a pak je tu druhá skupina mých oblíbenkyň, které jsou jako z porna. Černé shemale liliputánky v kostýmu zdravotních sester. Pokud čtenářky patří do jedné z těchto skupin, nechť mne kontaktují na Facebooku.

Milan Svašek, editor SB

Milan.Popořadě. Jsem zastáncem toho, aby se dívky oblékaly v klasickém „ženském“ stylu. Tedy sukně, boty s podpatkem, legíny, punčocháče a šaty. Samozřejmě záleží na situaci, ale studentky na vysoké v botaskách a s batohem jsou mi podezřelé. Co se doplňků týče, dávám přednost střídmé kvalitě, několik prstýnků, decentní náramky a řetízky. Obří přívěšky ve tvaru kníru, ruce poseté páskami z festivalů, koženými nesmysly apod., z toho se mi dělá mdlo. Mám slabost pro kruhové náušnice. Líčení by mělo být situační, ale řasenka, make-up a oční linka je základ. Nějaké stíny a situačně i rtěnka. Za samozřejmost považuji upravené obočí a nehty, osobně nejčastěji hledím druhé osobě prvně na nehty, nezávisle na tom, jestli to je žena, nebo muž. Celé vzezření by mělo být přizpůsobeno situaci, tedy na rande by měla dívka sáhnout po odvážnějších kouscích, ale myslím si, že je v zájmu každé ženy, aby byla sexy za každé okolnosti, neboť sexy ženy hýří sebevědomím, a to je na magnet na chlapy. A celé se to pojí v tom, že není důležité, co zrovna má dívka oblečené/nalíčené, ale jestli je z patrné, že o sebe pečuje a o své tělo se stará. Občas zaskočit do fitka, nechat si protrhat obočí, namalovat nehty a koupit si něco pěkného na sebe je časově a finančně únosné pro každou ženu. Je to pouze o vůli, o ničem jiném.

Jak jste, milé dámy, spokojené s pánskými preferencemi ohledně našeho stylu oblékání a líčení? Souhlasíte, nesouhlasíte? Pište nám třeba na Facebook!

Foto: deviantart.com

Podobné články