Otázky na ženy: Ohlédnete se za pěkným mužem?

Není chlap, který by nenahlédl do hlubokého výstřihu či si neprohlídnul krásné nohy v mini. Ale ženy přeci jen hledí na jiné přednosti. Nebo ne?

Tentokrát jsme se dívek zeptali velmi jednoduše. Otáčíte se za chlapy? Rozumějte tomu tak, že každý muž nosí sluneční brýle i v potemnělém kinosále, jen aby mohl kolemjdoucím slečnám hledět do výstřihu, a neváhá se otočit za každou kratší sukní, i když je přítelkyně více než velmi blízko. Zkrátka a jednoduše, když jde kolem pěkně opálené svalnaté chlapské tělo, mrknete na něj a začnete přemýšlet, jak slastné by bylo, kdyby vás ty mužné paže pořádně objaly? Otáčíte se někdy za pohledným klukem, jestli má obdobně pěkný zadek a koukáte na cizí chlapy dokonce i v přítomnosti toho svého? A když jste ve skupině kamarádek, máte o to víc tendenci sborově zavýsknout, když se blíží pořádný nadsamec? Dívky měly tentokrát k tomu hodně co říct a je vidět, že jim není nic svaté.

Kamila.Kamila Kyseláková, redaktorka SG

Na spanilé hochy se ráda podívám, občas přidám úsměv nebo mrknu. Ale že bych se vyloženě otáčela, to by to musel bejt sakra alfasamec, anebo, a to je častější, typově sakra zajímavej kluk. Nicméně nepřemejšlím o tom, jaký by to bylo, kdyby mě objal (na to mám jiného), spíš se jen tak kochám. Když jsem s přítelem, nezavazuju si oči, takže samozřejmě vidím i ostatní osazenstvo daného prostoru, ale nepřepínám se do tokacího režimu a mám oči jen pro drahouše. Nevadí mi, když se přítel dívá na jiné (dokud se jenom dívá, nemám s tím problém), takže očekávám, že ani jemu nebude vadit, když si sem tam prohlédnu fešný objekt opačného pohlaví.

Rozhodli jsme se udělat radost našim čtenářkám a tento článek věnujeme jim.

Marie.Marie Michlová, redaktorka SG

Krásný muž i krásná žena jsou jako krásný obraz, člověk se vždycky rád podívá a inspiruje. Ne vždy je ale za tím touha, mít ho vystaveného doma.

 

 

 

Tereza.Tereza Hanfová, redaktorka SG

Musím se přiznat, že se spíše soustředím na kolemjdoucí slečny jako svou konkurenci nebo inspiraci k novému účesu nebo módnímu outfitu. Konkurence nás holky prostě nenechá chladnými. Také se bavím a dokážu vytušit, kdy se chlap otočí za pěknou sukní, a to klidně okatě, bez jakýchkoliv ostychů. Po debatách s opačným pohlavím už jsem se doslechla takových věcí, že mě to nechává už trochu chladnou. Jinak když je nějaký objekt za to stojící v dohledu, tak samozřejmě obhlídnu, co je k mání, ale jsem ve skvělém vztahu, tak si myslím, že mám doma to nejlepší.

Jenifer.Jenifer Kotásková, redaktorka SG

Ráda se dívám kolem sebe, obzvláště na zajímavé lidi, i když musím přiznat, že většinou se za chlapy neotáčím a nechce se mi věřit, že pánové koukají hned za každou sukní. Svalnaté tělo pro mě není podnět k tomu, abych se otočila, a na opálení si také nepotrpím a na zadní partie se také nedívám (ale je fakt, že některé ženy si na pozadí potrpí). Zkrátka mám jiné priority a dívám se na jiné věci. Pokud se na mě ale pěkný chlap usměje, s radostí mu to opětuji, a pak se možná i otočím.

Tak přesně takhle vypadají čtyři z pěti redaktorů StudenBoy. Ten pátý je ve skutečnosti redaktorka.

Marie.Marie Michaleová, redaktorka SG

Když mě někdo zaujme, a nemusí to být pokaždé jen v dobrém slova smyslu, občas se otočím, abych se ujistila, zda mě nešálí zrak. Spíš to ale nedělám. Pokud se mi chlap jdoucí proti mně líbí, tak si ho prohlížím, jen dokud se nemineme. S děvčaty ve skupince nevýskáme, jen na sebe za jeho zády uznale mrkneme a jdeme dál.

 

Kristýna.Kristýna Moučková, redaktorka SG

No jasný! Proč bych se neotočila? Rozhodně to nejsou ale opálené svaly, které by mne upoutaly. Klidně se otočím na kluka i holku a nemusí v tom být nic víc než jen inspirace a zkouknutí hezkého oblečení nebo nějakého zajímavého prvku, který mě na dané osobě zaujme.

 

Dlouhé vlasy a smyslné tílko nemohou chybět.

Jana.Jana Kovaříková, redaktorka SG

Jasně, že se otáčíme za chlapama! Tedy pokud jdu sama, tak to samozřejmě dělám nenápadně, ale pokud jdeme s kamarádkami, zábrany jdou stranou a kluka si prohlídneme ze všech stran. Komentujeme zadky, ale hlavně záda (jó, pěkná záda jsou fakt důležitá!), a pak se většinou strhne bitva o to, která by si daného chlapa nechala. Jednou jsme s kamarádkou seděly na lavičce a prošel okolo kluk a já nějak nahlas okomentovala, že má super zadek. Chlapec se na mě otočil celý rudý, poděkoval mi a utíkal dál. Takže ano, za chlapy se otáčím a někdy je i nahlas okomentuji.

Kristýna.Kristýna Hliňákováeditorka SG

Stává se mi, že můj zrak upoutá nějaký zajímavý mužský objekt, ale takový objekt mě zpravidla zaujme něčím úplně jiným, než jsou namaštěné, opálené svaly. Prvoplánová krása, či dokonce vyzývavost je něco, co mě nechává úplně chladnou, a to jak u mužů, tak u žen. Mnohem víc ocením svébytnost, originalitu, nějaký zajímavý a neobvyklý detail. Např. mě dokáže zaujmout sympaticky vyhlížející kluk, co si v MHD čte (a tou četbou nemyslím bulvár). Kluk, který je hezky stylově nebo jinak zajímavě oblečený podle toho, co se mi u opačného pohlaví líbí. Kluk s roztomilým kukučem. Kluk, jehož krásná vůně mě praští do nosu a donutí mě nenápadně se posouvat blíž a blíž… (smích) Svůj zájem ale neprojevuju výskáním ani hlasitými komentáři, spíš jen očním kontaktem a úsměvem.

To je on!

 

A teď se vy čtenáři a čtenářky přiznejte! Taky koukáte pokradmu na to druhé pohlaví? Či raději na obě? Diskutujte na našem Facebooku!

 

Foto: deviantart.com

Podobné články