Pánové, kalhoty dolů!

Jaké spodní prádlo nosíš nejraději? Co přijde ženám sexy a na co ji rozhodně ulovíš? To vše a ještě víc, jen čti dál!

Neboj, nemusíš úplně do naha. Stačí opravdu jen ty kalhoty. Dneska se zaměříme na velmi zajímavé téma. Alespoň pro nás holky ano. A věř, že právě to na našich dámských jízdách taky probíráme!

Pořád máš strach? Tak už nemusíš. Jedná se „jen“ o spodní prádlo. Jaké spodní prádlo máš rád? Jaké nosíš? Kdo a kde ti ho kupuje? A řešíš to vůbec?

Není nad pohodlné a zároveň hezké prádlo!

My holky rozhodně ano! Rády se zasmějeme u vtipných trenýrek s motivem rodiny Simpsonových a ještě raději se pokocháme slušivými boxerkami, které krásně obtahují tvé intimní partie.

Takže, teď se podíváme, jaké druhy spodního prádla máme. Také na jeho výhody a nevýhody a v neposlední řadě oblíbenost a zážitky s tímto důležitým kouskem oblečení.

Slipy

Říká se, že slipy se spoustě holek nelíbí. Spousta kluků s nimi má taky problém. Stlačují je, mačkají a nemají tak volný prostor. Zároveň se ale najdou kluci, kteří mají rádi všechno „nádobíčko“ pěkně poklizené a nic nikde nelítá.

Výhoda: Jsou pohodlné na sport. A když si zapomeneš plavky, můžeš použít právě slipy.

Nevýhoda: Nosí je spíš konzervativní a usedlí lidé, kteří jsou zvyklí z dětství.

Názor z davu: „Jednou jsem ráno spěchala do práce a hrábla jsem do skříně. Vzala jsem první kalhotky, které tam byly, a šla do práce. Tam mě čekalo překvapení, protože jsem si oblekla partnerovy slipy. Takže od té doby mu raději pořizuji jen trenky, aby se nám to ani potmě nepletlo.“ Petra, 28 let

Prsa na zadku nejsou vůbec špatná.

Trenky

Patří mezi pánskou klasiku. Neodmyslitelně k nim patří fotbal v televizi, pivo a brambůrky. Většinou nosí trenky pohodáři, kteří neřeší blbosti a jsou prostě v klidu. Problém nastává ve výběru nohavice. Určitě víš, o čem mluvím.

Výhoda: Nic tě nikde netlačí a můžeš „volně dýchat“.

Nevýhoda: Občas ti z nich něco někde vypadne nebo nevíš, kam co dát.

Názor z davu: „Mám ráda kluky, kteří nosí trenky, protože je přítelovi občas tajně beru a používám je jako pohodlné pyžamo. Ale pššt prosím.“ (smích) Daniela, 26 let

Boxerky

Nejoblíbenější spodní prádlo, tedy aspoň z pohledu holek. Boxerky nám prostě připadají nejvíc sexy. Obepínající, pěkně vyrýsované a s různými sexy motivy.

Výhoda: Jsou moderní a oblíbené. Líbí se většině.

Nevýhoda: Můžou tě stlačovat a nemusí být pohodlné.

Názor z davu: „Boxerky patří mezi můj nejoblíbenější druh prádla. Ráda svému klukovi boxerky kupuji a vím, že v nich vypadá opravdu dost sexy! Taky on mi říká, že se víc sexy i cítí, jediné co mi vadí je, že ho pak musím víc hlídat.“ Alena, 25 let

Existuje tolik druhů, vzorů a barev.

Ostatní

Kategorie, do které patří ten zbytek, jenž není tak častý. Tak třeba kalhotky své přítelkyně (opravdu i tohle se dá vidět) a tanga. Tohle už jsou ale kategorie, které jsou opravdu jen výjimečné. Přitažlivost zde klesá pod bod mrazu. Takže příliš nedoporučuji.

Výhoda: Odlišíš se a budeš jiný. Máš vlastní styl a zaujmeš třeba nějakou fetišistku.

Nevýhoda: Tvůj zadek se zařezaným kouskem látky nebude působit příliš sexy.

Názor z davu: „Jednou jsem potkala docela sympatického muže, ale pak mě zklamal otázkou, jakou velikost kalhotek nosím. Pak se ptal ještě na podprsenku. Vůbec jsem to nechápala. Až pak jsem se podívala pozorněji a viděla, že má stejně velké prsa jako já. Byl to transexuál. A ty kalhotky a podprsenku ode mě chtěl koupit pro sebe. Od té doby klidně snesu obyčejné slipy nebo i děravé trenky, hlavně když nebude brát moje prádlo!“ Marie, 28 let

Do naha

Ano, opravdu existují také kluci, kteří chodí naostro. Tedy bez spodního prádla. Doma je to v pohodě, dokonce i sexy, ale venku to musí být nepraktické a taky to může být nebezpečné, hlavně když máš rifle na zip. (smích) Ale jsou i holky, které právě tohle ocení. Takže volba je opravdu jen na tobě!

Výhoda: Nemusíme vám už nic svlékat.

Nevýhoda: Pozor na domácí zvířátka, zipy, a různé další nástrahy.

Názor z davu: „Vůbec neřeším, jaké prádlo můj kluk nosí. Doma většinou u televize nosí trenky a občas taky chodí naostro. Docela se mi to líbí a občas tak chodím i já. Problém je, když zazvoní zvonek a nevzpomeneme si, že vlastně nejsme oblečení.“ Radka, 22 let

Takže ať už nosíš cokoliv, hlavně to musíš nosit s tou dávkou elegance, s jakou právě vy kluci odkopáváte své spodní prádlo i s ponožkami pod postel. 

 

Foto: deviantart.com

Podobné články