Pomsta bude sladká!

Chcete se někomu dokonale pomstít a nevíte, jak na to? Čtěte!

Každý z vás má jistě někoho, koho nemůže vystát. Ať už je to někdo, kdo vás neustále šikanuje a provokuje, nebo někdo, kdo vás podrazil. A tak se jej snažíte ignorovat, nenávidět, nebo dokonce mu odpustit, ale stále se necítíte spokojení? Pak je pro vás jediným řešením sladká a nevinná pomsta! Vymyslet takovu dokonalou pomstu však není snadné; zvlášť pokud vám k tomu chybí dostatečná fantazie. Naštěstí ale existují lidé, kteří se umí pomstit za vás. A to prostřednictvím Třpytkomatu!

Třpytkomat: Ideální nástroj nevinné pomsty

Třpytkomat je skvělý způsob, jak se nenáviděné osobě pomstít. Nejde však o nijak agresivní pomstu, Třpytkomat je naprosto bezpečný, nevinný a originální, ale i přesto adresáta pořádně naštve. Jeho použití je opravdu jednoduché – stačí na webu vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete něco vzkázat, a pak jednoduše připsat krátký vzkaz.

Pomsta bude sladká – a třpytivá.

To je celá vaše práce, o ostatní už se postará Třpytkomat. Váš vzkaz ručně přepíše, papír přehne na třetiny, doprostřed papíru vhodí třpytky a přeložený papír vloží do obálky. Takže adresát po otevření obálky nic netuší, a když vytáhne papír, sesype se na něj porce třpytek! Jak vidíte, taková pomsta nemůže nikomu ublížet. Ale věřte tomu, že hromada třpytek rozsypaných v posteli, na stole nebo na zemi může být pěkně otravná a při uklízení se adresát hodně nadře. Když si poté přečte připsaný vzkaz (který může být i anonymní), možná si příště dvakrát rozmyslí, jestli vám znovu ublíží. A to hlavní – konečně dostane, co mu patří, a vy budete spokojení. Za celou tuhle legraci zaplatíte pouhých 99 korun, které zaplatíte přes zabezpečenou platební bránu, kde si můžete vybrat vám nejmilejší způsob placení – například esemeskou, platební kartou nebo bankovním tlačítkem.

Třpytkomat se zčásti inspiroval zahraničním projektem ShipYourEnemiesGlitter, jeho koncept přetvořil a vytvořil tak skvělý nástroj pomsty. Pokud vám něco stále není jasné, můžete si na webu Třpytkomatu přečíst nejčastější dotazy a také si

Foto: facebook.com/trpytkomat

Podobné články