Posílejte pohledy z cest zadarmo!

Použijte na pohled kouzelnou formuli „student to student“ a posílejte kamarádům pohledy zadarmo.

Studentský život se z velké části točí kolem toho, jak ušetřit, protože peněz nikdy nemáme nazbyt. Tím více to platí při cestování, kdy musíme často rozvažovat, za co cizí měnu utratit. Pokud rádi posíláte pohlednice z míst, která jste navštívili, a dosud jste za známky poctivě platili, vyzkoušejte to tentokrát jinak.

Do rohu určeného pro známku napište zkratku STS nebo přímo Student to student. Dáte tím najevo, že pohled posílá ne zrovna movitý cestovatel a chce jím potěšit jiného studenta. Lze použít také zkratku 2-FA-BE, která však není tak rozšířená. Je třeba si uvědomit, že se nejedná o žádnou garantovanou službu. Bez známky se může stát, že pohled nedojde. Na facebookové stránce komunity Student to student se však můžete podělit o to, odkud kam pohled došel. Taky se zde předvědčíte o tom, že je toto heslo skutečně mezinárodně rozšířené. Závisí vždy na vůli pracovníka pošty, zda pohled pošle, či ne. Třeba sám ještě nedávno patřil do skupiny studentů nebo nějaké ve své rodině má, a tak se k myšlence komunity připojí.

Student to student místo známky.

Jistě, známka nestojí mnoho a není problém ji společně s pohledem koupit. Také není dobré službu zneužívat a posílat pohledy všem, komu vás jen napadne. Pokud ale máte rádi nádech dobrodružství a nevadí vám, že váš pohled poputuje k adresátovi déle, směle do toho.

Foto: DeviantArt.com/tommyhumps, Alexandra Pavelková, StudentPoint.cz

Podobné články