Potěšte se neobvyklým adventním kalendářem!

Říkáte si, že jste na adventní kalendář už velcí? Vůbec ne! Důkazem jsou různé adventní kalendáře pro dospělé, které jsou velmi populární.

Prosinec je za dveřmi, a proto přinášíme tipy na skvělé adventní kalendáře. Nejíte čokoládu? Nevadí! Dnes už není problém sehnat kalendář plný jiných dobrot, které vám zkrátí čekání na bramborový salát a prskavky.

Je libo adventní kalendář plný skvělé whisky? Žádný problém. Tento kalendář obsahuje 24 různých vzorků tohoto alkoholického nápoje. Objem každé lahvičky je tři centilitry. Navíc 24. prosince na vás čeká speciální padesát let stará whisky, která stojí samotná víc než celé balení. Pokud nemáte rádi whisky, můžete si pořídit podobný kalendář s ginem.

Je libo kalendář s whisky?

U alkoholu ještě chvilku zůstaneme, ale přejdeme k něčemu lehčímu. Co takhle pivo? Pokud jste jeho milovníci stejně jako většina obyvatel České republiky, máme tu i něco pro vás. Speciální adventní kalendář s dvaceti různými vzorky můžete sehnat na více místech. Začaly ho prodávat obchodní řetězce a vybrané filiálky Jednoty. Ochutnáte mimo jiné sedm různých piv z českých a moravských regionálních pivovarů.

Pivní kalendář.

Alkoholu moc neholdujete? Pak třeba oceníte adventní kalendář s různými čaji. Tento kalendář není úplnou novinkou a už jste ho mohli několikrát vidět v obchodních řetězcích.  My vám dáváme tip na kalendář s 25 výběrovými čaji.

Adventní kalendář s čaji.

Nepotrpíte si na alkohol a čaj moc nepijete? Stará dobrá čokoláda je stejně nejlepší, že? V tom případě se trochu rozmazlete a kupte si kalendář s luxusní čokoládou Lindt. Můžete si vybrat kalendář s hořkou čokoládou nebo mléčnou.

Adventní kalendáře od Lindt.

Pokud chcete něco opravdu originálního, můžete si vyrobit svůj vlastní kalendář s různými dobrotami. Můžete se dohodnout s kamarády a takové kalendáře si navzájem vyrobit. Na internetu najdete spoustu inspirace. Stačí vám jen papírové sáčky, provázek a je to! 

Vyrobte si vlastní kalendář!

Tak kterou možnost zvolíte letos? Budete mít vůbec adventní kalendář? Podělte se s námi o vaše názory na našem Facebooku.

 

Foto: jefflovesjessica.com, zaakcniceny.cz, alesio.cz, masterofmalt.com

Podobné články