Poznejte lidi z celého světa s Chatible

Konečně je tu bot, který nám na Facebook Messengeru chyběl! Funguje podobně jako Omegle, jen bez všech těch exhibicionistů.

Vzpomínáte ještě na doby, kdy internetové komunikaci s přehledem vládlo ICQ a IRC chaty? Nezávazně jsme kecali se spoustou cizích lidí a všechny nás to ohromně bavilo – všem rizikům navzdory. Od té doby se však síť výrazně změnila.

Zahájit na Facebooku jen tak konverzaci s někým naprosto cizím jde stěží. Existuje sice spousta dalších služeb, jenže ty jsou většinou plné prapodivných exhibicionistů – zvlášť na webech typu Omegle. A přece se najde jedna výjimka.

Většina z nás komunikuje nejčastěji právě přes Facebook, resp. jeho Messenger. V něm se již nějakou dobu objevují takzvaní boti, tedy neživí komunikátoři, jejichž cílem je pomáhat vám s každodenními úkoly. A jedním z nedávno představených botů je také Chatible.

Naskenujte ve své Messenger aplikaci!

Pohodlně a bezproblémově

Jeho jediným cílem je zprostředkovávat konverzace s náhodnými lidmi po celém světě. Svou funkcí tak trochu připomíná Chatroulette, liší se však jednou podstatnou záležitostí. Funguje přímo v rámci Messengeru, kde se chat s cizincem objevuje jako běžná konverzace – není tak třeba navštěvovat jakékoliv stránky a zbytečně zřizovat další účty.

Stačí jen zahájit konverzaci – naskenováním výše přiloženého kódu, vyhledáním účtu @chatible nebo otevřením tohoto odkazu. Vše je maximálně jednoduché a intuitivní. Zajisté nebudeme sami, kterým Chatible připomněl již zmiňovanou éru ICQ.

Zatím jsme vždy narazili na příjemné holky z kontinentální Evropy. Jako by absence webkamery i mikrofonu zázračně eliminovala všechny chlupaté úchyláky. Tak ať máte stejné štěstí!

Vyzkoušeli jste již ChatibFoto: Pixabay, Chatible

Podobné články