6 geniálních způsobů, jak zakrýt prdění na veřejnosti

A nedělejte obličeje jako dámičky, vás se to týká taky!

I když se eklujete a ošíváte při slově prdění, jak malé stydlivé holčičky, tak je nám líto. Týká se to i vás, protože průměrný člověk si podle všeho prdne až čtrnáctkrát denně.Dokonce i tento rozkošný leguán!

Sebevědomě tvrďte, že nic necítíte

Protože dokud to nepotvrdíte, tak se to přece nestalo. Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

Cože? Jaký smrádek? To se vám asi něco zdá. Není to náhodou nevynesený koš? A víte vůbec, že prvním příznakem rakoviny mozku je mít čichové halucinace? No fakt. Pachem kysaného zelí to začíná a morfiem do žíly na smrtelné posteli to konče.

Buďte morálně na výši

Omylem jste si uprdli a někdo se vedle vás ošívá? Ubijte ho morálními argumenty.

„Mé tělo vypouští z těla toxiny, protože jsem se dal kvůli svému svědomí na vitariánskou stravu! Promiň, že tě obtěžuji zachraňováním planety a nezabíjením zvířat! „

Pokud vám dotyčný začne naopak za vaše plyny děkovat, tak poznáte, že byla vaše argumentace účinná.

Berte sebou všude psa a sveďte to na něj!

Nojo, to je náš bígl Olda. Starej smraďoch. Hahahaha. Musíte mu prominout, je mu už dvanáct let. 

Nejenže se budou všichni chichotat a mazlit ho, ale budete i za citlivou osobu!

Obviňte někoho dřív, než on obviní vás!

Poté co vypustíte ze svého těla smrtíc cyklon Bé, tak se otočte na nejbližší osobu a udělejte užaslé Fůůůj! a nechte okolí, ať ji tiše ostrakizuje za vás. V přírodě totiž přežívají ti silnější.

Prostě se přiznejte

Prdění je lidské, tak se tomu zasmějte a nedělejte, že jde o něco velkého. Stanou se vám mnohem horší věci, třeba až budete starší a bohatší a budete mít víc peněz na kvalitnější drogy a probudíte se ve tři ráno v nazí v Benešově s  mrtvou prostitutkou v kufru.

Vyrochněte se v tom

Stalo se vám to ve výtahu? Tak se ďábelsky zasmějte, zmáčkněte čudlíky všech pater a utečte se slovy, že jim to patří! Sice se už v této budově nebudete moci nikdy ukázat, ale za tu chvíli potměšilosti to stojí.

Podobné články