Přijďte oslavit desáté narozeniny neziskové organizace EYCB do Brna!

Evropské centrum mládeže Břeclav slaví již 10 let! Jestliže tě zajímá dobrovolnictví, programy Erasmus + či dlouhodobější stáže, zavítej na desátou narozeninovou oslavu a dozvíš se víc!

Desátá oslava existence této neziskové nevládní organizace, která letos vyšle účastníka již na pětistý projekt a příští měsíc vyjede na projekt již 1200stý výjezdník.

To není vůbec špatné skóre v porovnání s ostatními neziskovými organizacemi, nemyslíte?

Program? Pestrý!

Ale teď k oslavě. Ta se koná 24. června od 17:00 hodin. Kde? V Expedition klubu v Brně (Jezuitská 6/1, Brno 602 00). Co vás čeká a nemine.

Především vyhlášení fotografické soutěže, které může být inspirativní zejména pro milovníky zajímavých a cestovatelsky laděných fotografiích

Beseda EVS dobrovolnice nastíní návštěvníkům o čem je taková Evropská dobrovolnická služba a co všechno lze z této zkušenosti získat.

Zajímá vás jak zorganizovat vlastní projekt? i o tom bude řeč, tak si nezapomeňte připravit dotazy, protože tohle setkání může významně pomoct (ne vše vyčtete z brožur a knih).

Kromě toho uvidíte nejpovedenější fotografie účastníků projektů EYCB, můžete zakousnout něco z občerstvení a hlavně pokecat s kýmkoliv z organizátorů EYCB, kteří vám podrobně vylíčí veškeré detaily jednotlivách projektů a třeba vám poradí, který je dobrý právě pro vás.

Léto je za rohem, tak neváhejte! EYCB má stále volné kapacity, tak se nezapomeňte podívat na chystané projekty ZDE.

Podobné články

Herci malých rolí

Klasik kdysi řekl, že není malých rolí, pouze malých herců. Ony ale malé role jsou. A mají své česk...