Proč je nejlepší kamarádka lepší než přítel?

Máte přítele, kterého nadevše milujete a nikdy v životě byste neměnili, ale přesto se najde pár drobností, díky nimž si vaše nejlepší kamarádka drží první místo? Neváhejte a čtěte dál!

Pochopí vás ještě dřív než to řeknete

Máte za sebou těžký den a jediné, na co zrovna myslíte je pár skleniček bílého na uklidněnou? Nezřídka kdy se vám stane, že vám vaše nejlepší kamarádka řekne „Tak jdem“, aniž byste řekly cokoli nahlas.

Pochopí vás hned napoprvé

Plánujete společný výlet či vysvětlujete nějaký zásadní problém? Nejlepší kamarádce pravděpodobně postačí jen drobně naťuknout podstatu věci a okamžitě bude vědět, jak se zachovat.

Neurazí se, když jste na ní hnusní

Ne nadarmo se říká, že kluci jsou větší bábovky než holky. Říkáte si, že se mýlím? Schválně zkuste svému příteli říct, že dneska na zápasu příliš nezaválel a porovnejte si to s reakcí nejlepší kamarádky, kterou jste právě nazvala tím nejhorším (nepublikovatelným) způsobem a přitom jste ji profackovala z obou stran.

Nestrachuje se, že ji podvedete

Nejlepší kamarádka je na celý život. Ví, že máte spoustu jiných kamarádek, ale je si stoprocentně jistá, že už nikdy v životě nepotkáte někoho jako je ona.

Vždy přesně pochopí, jak se cítíte

Máte zrovna náladu jít se řádně zničit v tom novém klubu za rohem, ale zároveň byste rády bulela doma u příšerně smutného filmu s kvalitní čokoládou v ruce? Věřte, že zatímco váš přítel řekne maximálně tak „Zlato, ale já vážně nevím, co má dělat.“, vaše nejlepší kamarádka už má pravděpodobně tři až čtyři plány, jak vás z této nálady dostat.

Můžete jí vyprávět o jiných klucích

Vaše nejlepší kamarádka je člověk, který úplně přesně ví, že i přestože jí zaníceně vyprávíte o tom krásném prodavači v mekáči, že svého přítele milujete nadevše, a že byste nikdy neměnila. Zkuste ovšem tohle vysvětlit svému milovanému!

 

Podobné články