Proč je výhodné mít přítelkyni?

11. 1. 2022 špinavé prádlo skončilo v koši https://www.vingo.cz/kose-na-pradlo/

Budete vypadat normálně

Kdybyste tvrdil, že vás dosud považovali za vzor v oblékání, nikdo by vám nevěřil a ještě by se vám vysmál, se vstupem do vztahu se tento drobný nedostatek pravděpodobně změní. Vaše přítelkyně hbitě nakráčí do vašeho šatníku a několik vašich kousků nemilosrdně odsoudí k posledním chvilkám!

Máte co jíst

Pokud jste si našel skvělou přítelkyni, která ještě ke všemu umí vařit, máte dvojité štěstí. Znamená to především konec s příšernými kombinacemi, které doteď byly vrcholem vašeho gastronomického umění!

Stane se z vás expert na filmy

Film a dobré vínko, toto kombo už jistě každý správný pár vyzkoušel několikrát. Čím častěji však této činnosti zasvěcujete své volné chvilky, tím více filmů poznáte a tím těžší je vybrat nějaký, který jste ještě neviděli.

Budete znát nové drby

Pokud si vaše přítelkyně potrpí na žhavých novinkách, gratuluji vám, vaše drahá polovička si je jistě nenechá jen pro sebe a vy budete neustále v obraze!

Najdete vlastní postel

Postará se, aby váš pokoj nevypadal jako skládka, aby špinavé prádlo skončilo v koši, nikoli na gauči. Zajistí, abyste večer našel postel, a že prázdné lahváče poputují zpět do bedny.

Nestane se z vás alkoholik (ovšem pokud není alkoholička vaše přítelkyně)

Není žádným tajemstvím, že jakmile si najdete přítelkyni, divoké party s kamarády, na něž jste dosud byli zvyklí, budete nuceni poněkud omezit. Nabízí se tedy možnost, že tento fakt bude pro vaše tělo velmi příznivým přínosem, jelikož nebudete konzumovat tolik alkoholu jako před tím. Není však vyloučené, že si najdete přítelkyni, která toho občas dokáže vypít více než pět vašich nejodolnějších kamarádů dohromady! V tom případě si v tomto ohledu příliš nepolepšíte.

Podíváte se za město

Vztahy a romantické výlety, tyto dvě věci k sobě sednou takříkajíc jako pr**l na hrnec! Pokud jste dosud nebyli zvyklí příliš cestovat, věřte, že je ten správný čas na změnu!

Podobné články