Proč (ne)máme rády orální sex?

Muži ho mají rádi. Bývá to pro ně mnohdy větší zážitek, než z běžného sexu. Ne každá ale takto uspokojí s nadšením a chutí svou drahou polovičku.

Na orálním sexu není nic nenormálního, je to úplně přirozená sexuální aktivita. A muži, jak se potvrzuje i v mé klinické praxi, orální sex rádi přijímají i poskytují. Když totiž ústy dráždí partnerku a vidí, jak ji to vzrušuje, sami se tím dále vzrušují. Proto se mužům tak líbí, když mohou laskat partnerku na přirození ústy. No a přijímání orálního laskání od ženy je pro drtivou většinu mužů tím maximem, co jim může žena po sexuální stránce dát“, to praví známý český sexuolog, Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D.

Nejedna moje kamarádka mi řekla, že svého partnera orálně neuspokojuje, protože se buď stydí nebo má pocit, že penis do úst nepatří. Některé tak dělají jen proto, aby uspokojily partnera, ale samy tak mají z této praktiky trauma a ze sexu nemají správný prožitek. Zajímaly mne názory z obou stran a také to, proč z dráždění úst svého přirození mají mnohdy větší zážitek, než ze samotné soulože. Podívejte se!

Vladimír, 24 let: ,,No podle mě každá slečna nepřemýšlí nad orálem, ale láska dělá divy a pro svého milého udělá cokoliv, aby si ho udržela, tudíž se ho časem naučí opravdu každá. Některá lépe, některá hůře. Mně osobně to dělá moc dobře a mám to radši než klasickou soulož. Slečna, když umí sát, tak je to paráda a když k tomu vezme kompletně celé nářadí, tak je to taková slast, že se nemůžu ani pohnout. A finále? Né každá se ho naučí snášet.“

Tip

Nejen orální sex je oživení vztahu. Co si vyzkoušet nějaké erotické pomůcky? Recenzovali jsme jich už spoustu, stačí si vybrat.

Ladislav, 41 let: ,,Já si myslím, že ne každé ženě se to líbí, ale udělá to pro muže, protože ho miluje třeba.“

Daniel, 21 let: ,,Myslím, že ne pro všechny ženy je to úplně příjemná záležitost. Některé orální sex odmítají úplně a to nejspíše kvůli špatným zkušenostem. Některé se třeba obětují pro partnera, ale je vidět, že je to spíš z donucení. Mně osobně se orální sex velmi líbí, rád přijmu i ho poskytnu své partnerce. To poslední uvedené je si myslím taková ideální varianta. Nejlepší je říct si na rovinu, jak se to komu líbí nebo na to přijít experimentováním. Je fakt krásná podívaná si s partnerkou hrát a jen se kochat tím jak si to užívá nebo si to naopak užívat a sledovat partnerku jak si hraje ona s Vámi. Určitě je to dost individuální, každý máme přeci jen jiné sexuální potřeby a představy.“

Foto: sxc.hu

Iva, 24 let: ,,Než jsem poprvé v životě orálně uspokojila svého partnera, tak jsem mu musela nejdříve věřit, protože orální sex není jen tak něco, podle mě. Je to daleko intimnější. ,,Neudělala“ bych to jen tak někomu, ale pouze tomu, koho doopravdy miluju, mám ráda a trvale se s ním sexuálně stýkám. Nikdy bych se však do takové věci nenechala nutit, ale zároveň mohu říci, že ho ráda dělám, ráda partnera uspokojuji. Jsem ráda, když mohu nejen brát,ale i dávat. A jsem ráda, když vidím, že i můj protějšek z toho má prožitek a líbí se mu to.

Tereza, 23 let: ,,Dříve jsem považovala orální sex za něco nechutného a sprostého. Ale až s prvním klukem, kterého jsem milovala a věřila mu, jsem přišla na to, že to tak není a pokud toho člověka máte ráda, milujete ho, přijde to samo. Máte chuť v sexu různě experimentovat. Já to dělám ráda. Líbí se mi pocit, že mám toho kluka v pasti a mohu mu udělat dobře. Myslím, že i pro kluka to je známka toho, že jeho přítelkyne o něj stojí. Že ho chce celého. Neznám kluka, který by orální sex odmítal. Spousta kluků mě do orálního sexu také nutila, ale odmítla jsem. Jak jsem již řekla, ,,dělám“ to jen tomu, koho miluji a beru s ním vztah vážně.“

Alena, 22 let: ,,Můj bývalý milenec po mě orální sex vyžadoval, ale mně přijde proti mysli, dávat do pusy něco, co patří někam jinam. V tomhle jsem prostě konzervativní.“

Foto: sxc.hu


Každý má právo na lásku, vztah, nebo třeba nezávazný sex, orál nevyjímaje. A když nemáte zrovna vhodného partnera na laškování a plnění erotických fantazií, co zkusit někoho najít na sexuálních seznamkách? To by bylo, abyste pak spolu nevyzkoušeli aspoň něco z erotických pomůcek a hraček.

Podobné články