První rande – nadšení nebo katastrofa?

TÉMA MĚSÍCE: Flashback!

Podívejme se zpět do minulosti. Zkuste si vzpomenout na své první rande. Katastrofa? Zkuste se zamyslet, jak se asi cítil váš protějšek! Pokud znáte některé lidi, kteří si spolu dají rande, zjistíte, že názory se můžou mnohdy hodně lišit!

Rande č. 1: Starší chlapec (málo zkušený), mladší dívka (nezkušená)

Chlapec: Hodil jsem na sebe triko a džíny a šel jsem. Dorazil jsem pozdě. Ona byla vymóděná jako na diskotéku. Ale slušelo jí to, jen si nemusela napatlat na pusu ten odporný lesk na rty. Ani jí nemůžu dát pusu, vypadal bych jako travestita. Řekl jsem jí „Čau“ a vzal do cukrárny… I když bych šel raději na pivo. Tlachala o kamarádkách, tak jsem dělal, že poslouchám, ale v duchu se modlil, aby brácha nepřišel domů brzo. Doufám, že jsem na nic nezapomněl. Nabídnul jsem jí, aby šla ke mně domů, že si dáme víno, ale odmítla. Dělal jsem, že mi to nevadí, ale byl jsem pěkně naštvanej! Zejtra zkusím jinou.

Dívka: Dvě hodiny jsem se připravovala, namalovala jsem se a svůdně jsem si namalovala rty! Ano, vypadám senzačně! Když jsem dorazila na místo, ještě tam nebyl, přišel pozdě, ve starém tričku a ani kytku mi nepřinesl. No nevadí. Řekl mi „Čau“ a odvedl mě do cukrárny! Už jsem si myslela, že mě vezme na pivo, protože je tím známý, ale ne! Ochotně poslouchal všechna má vyprávění a celou dobu se na mě roztomile usmíval. Pak mě pozval k sobě domů, ale já se bála, že toho bude chtít moc. Odmítla jsem a on se usmál a řekl, že mu to nevadí! Nikdy v životě jsem neviděla úžasnějšího kluka. Zítra si snad vyrazíme znovu.

 

Rande č. 2: Mladší chlapec (nezkušený), starší dívka (zkušená)

Chlapec: První rande! Hurá! A dokonce se starší holkou! Konečně si užiju! Půl hodiny jsem se koupal. Co si vzít na sebe? Tak je starší, abych nevypadal jako blbec… Vzal jsem si džíny a košili, snad zaujmu. Přišel jsem asi o půl hodiny dřív a klepal jsem se jako ratlík, abych nic nepokazil. A pak přišla. Vypadala senzačně, krásně namalovaná, krátká sukně. Ááá! Nádherná. Sotva jsem ji dokázal pozdravit, jak se mi třásl hlas. Myslel jsem, že ji někam vezmu, ale ona mě pozvala k sobě domů. Neuvěřitelný, jaký mám štěstí. Doma to měla útulný, svíčky a všechno vonělo, měla uklizeno. Otevřela bílý víno. Pak mě začala líbat, sundal jsem si ladně košili (učil jsem se to!), pak i jí. A pak to přišlo. Byla úžasná, bylo vidět, že není nervózní. Krásný rande!

Dívka: Tak dneska mám rande s tím pěkným zajíčkem. Jsem na něho zvědavá. Osprchovala jsem se, vzala si nějakou košili a sukni a šla jsem. A pak jsem ho uviděla… na košili měl ještě sklady, jak roky ležela v prádelníku, klepal se, jako by bylo deset pod nulou. Na mé „ahoj“ sotva vykoktal své „čččaaučaau…“ div se nerozbrečel. Pořád mi koukal na nohy (poučení: příště si vzít kalhoty!) asi tak deset minut a mlčel. Tak jsem ho teda pozvala k sobě domů, i když jsem to neměla v plánu. Zapálila jsem svíčky, aby sousedka nekoukala, že randím v bytě a bordel jsem zakopala pod postel. Nic nepřinesl. Tak jsem otevřela víno. Sklenku vysrknul na ex! Řekla jsem si dobře, je nervózní. Tak jsem ho začala líbat, ale žádná zpětná vazba, seděl jako zkamenělý. Pak si rozepnul dva knoflíky košile a nemotorně ji ze sebe serval. Pak i mou, až mi utrhnul knoflík! Padnul na zem a vše bylo na mě. Ach jo, ležel tam jako mrtvola… Nikdy více!

 

Zkušenosti z prvního rande jsou, jak vidíte, různé! Buď katastrofické, nebo úžasné, všechno vyjde nebo se vše zkazí. Ale zkuste si představit, co si tenkrát asi myslel ten váš protějšek. Možná se pak zasmějete!

Máte taky takové zkušenosti z prvních rande? Podělte se o ně s námi!

 

Foto: sxc.hu

Video: youtube.com

Podobné články