Řekni to květinou

Proč jsou květiny pro holku tak důležité? A co všechno se s její pomocí dá vyjádřit?

Květiny jsou pro dívky velmi důležité. Všeobecně je známo, že ženy rády dostávají dárky, tak proč by právě tvoje dívka nemohla dostat květinu? Má to hned několik výhod, proč ji darovat:

1. Dívka si pomyslí: On na mě myslel, když mi kupoval květinu.

2. Dále si pomyslí: Vůbec mu nebylo líto utratit za mě nějakou tu korunu a ještě si našel čas, aby vyhledal a zašel do květinářství.

3. A ještě si pomyslí: Budu se mu muset odvděčit – být na něj milá, hodná

No nestojí to za to? Již dříve jsem psala článek o knize Pět jazyků lásky. Co když právě tvá dívka má jazyk lásky dárky? To by tě potom absolutně zbožňovala!

Třeba se ti odvděčí..Mám ráda jakoukoliv květinu, ale kaktusy moc nemusím, i když je většinou dostávám. Mám raději kytice než květiny v květináči, i když ty vydrží déle, proto jsem se vždy dostávala, ale o to nejde. Dívky chtějí dostávat květiny i řezané – ty, které uvadnou. Tím víc vidíme, že klukovi stojí za to nám koupit další a ne ji dostat se slovy: Tady máš kytku, ať ti vydrží. Já být muž, dávám dívce květinu často, i když se to časem může omrzet. Dostat květinu jen tak je moc fajn.Káťa, 22 let

Mám ráda růže. Asi všechny barvy. Snad jen žluté a modré se mi tolik nelíbí. Stačí růže, žádné ozdoby okolo. Jednou mi přítel dal náruč růží, růžové a červené. Krásná kombinace. Proč? Usušila jsem si je a připomínají mi ten okamžik i všechno, co jsme ten měsíc prožili. Abych byla upřímná: Chlapi, růže stojí asi jako 2 piva. Zkrátka vás to nezruinuje občas nějakou koupit. Stačí jednu. Každá žena raději dostane jednu růži každý měsíc, než jednou za rok kytici. Květina je snadný způsob jak říct: Myslím na tebe každý den. Navíc pokud budete dávat květiny, pokud něco žehlíte, dostane tenhle dárek takovou pachuť… Proto je dávejte pravidelně. Holkám nebude smutno, že se musí něco hodně pokazit, aby dostaly kytku. Navíc si všimněte, jak se pak hrdě slečna nese s tou květinou. Užívá si závistivé pohledy ostatních dam. Chlapi, vy se taky nesete, kdy se vaše slečna krásně oblékne, učeše, nalíčí a za ruku drží vás. My si stejně užíváme květinu. Je to trochu o závisti okolí, hrdosti na to, jakého mám super chlapa… (smích) A poslední Květina udělá radost...věc na závěr: Pokud už máte přítelkyni, s první kytkou kupte i vázu. Je škoda mít krásnou květinu v uříznuté PET láhvi. Od té doby už vázu doma má a vám nic nebrání jednou za čas do ní přinést nějakou kytičku. Eliška, 24 let

Mám ráda rudé růže, protože jsou vášnivé a smyslné. Mezi dvěma lidmi to vyjadřuje vzplanutí. Mám radost, když dostanu kytku, protože je to důkaz toho, že na mě kluk myslel ve svém volném čase (musel vymyslet, že mi jí dá, pro ni zajít, vybrat jí…). Vlastně ani muž nemusí darovat přímo květiny, stačí, když je to nějaká drobnost.“ Lenka, 22 let

Tak tohle stojí za to! Pánové, určitě si přečtěte názory dívek, které jsme vyzpovídali v oblasti květin, protože vám přihodili i plno užitečných a dobrých rad.

Stále si myslíte, že květina je přežitek? Pak se pořádně mýlíte! Přežitek je možná karafiát, ale jak se říká, růže jsou věčné. Řekněte své dívce, že na ni myslíte právě květinou a sami uvidíte, jak obrovskou radost jí uděláte.

 

Jak často dáváte květinu, pánové? A všimli jste si změn, když dáte holce květinu? Podělte se s námi o vaše zkušenosti třeba na Facebooku.

 

Foto: deviantart.com

Podobné články