Rozkošná zvířátka, která jsou ve skutečnosti nechutní hajzlící

Pojďme se těm zákeřným šmejdům pořádně podívat pod kožich

 

Malá rozkošná zvířátka. Jsou všude. Jsme bombardováni všemi těmi chundelatými tvory z reklam i animovaných filmů. Člověk by si řekl, že neexistuje nic rozkošnějšího než lenochod nebo tučňák. Ale je to ve skutečnosti tak?

Koala

Koaly jsou převážně známé jako rozkošní stromoví medvídci, co se stravují zásadně vegansky a lidé je rádi obsazují do kreslených filmů pro nejmenší děti. Ve skutečnosti koaly prosluly tím, že často velmi zuřivě pronásledují lidi, kteří je ruší a dají jim ochutnat svých děsivých drápů. Nejedno takové pomazlení skončí tím, že můžete jít na konkurz do nového remaku filmu Scarface. A už jsme vám vlastně říkali, že koaly mají dva zakroucené penisy?

 

Ptakopysk

Jinak známý jako žijící důkaz popírající existenci boha. Tento kachno bobr má mléčné žlázy, zatahovací jedový trn v zadní tlapce a ačkoliv je savec, tak se rodí z vajec. Takže co to sakra je?  Připomíná nám takového přírodního psychedelického hipstera v existenciální krizi, co se ještě nerozhodl čím chce v životě být.

 

Ježura

Toto bizarní zvíře je snad nejhorší. Představte si, že vlivem magické bouře byli spolu donuceni kopulovat mravenečník s ježkem a vzniklo toto. Stejně jako ptakopysk se tento divný savec rodí z vajec a rád se přikrmuje živou masitou stravou. Pořád se vám zdá roztomilá?

 

Panda

Matka příroda navrhla pandy jako neskutečně zbytečné tvory. Víte, že při jezení vynaloží zhruba tolik energie ke žvýkání jako kolik jí přijmou? A to jí navíc vsedě. Ale z nějakého důvodu mají kvůli roztomilosti prioritu na seznamu ohrožených druhů před ostatními zvířátky, takže je rádi zavíráme do zoo a netrpělivě se na ně díváme, jak stále nemají sex.

 

Tučňák

Kdysi dávno řekl dobrodruh a cestovatel George Levick památnou větu:” Zdá se, že zádný zločin není příliš nízký pro tučňáky.”. Ne, nebojte. Nezjistil, že se věnují pěstování koky nebo kuplířství. Prostě s nimi žil pár měsíců a zjistil otřesnou věc. Ačkoliv jsou tučňáci na první pohled takoví Zdeňci Svěráci přírody ( KDO BY JE NEMĚL RÁD?) tak se ukázalo, že to jsou jen sexem posedlá odporná stvoření, která se nebrání kanibalismu, znásilnění a nekrofilii. Takže film Happy feet je jen beztak o nějakém divném tučňáčím fetiši.

 

Outloň váhavý

Tohle zvířátko vypadá jako miniaturní chundelatá anime postavička, co obživla. Maličký rozkošný Totoro. Akorát s tím rozdílem, že Totoro neměl tajné jedové žlázy a nestávalo se mu tak často, že by zemřel na vysokou míru stresu.

 

Kapustňák

Kapustňák je taková mořská verze vašeho obtloustlého zhuleného spolubydlícího, který se velice pomalu pohybuje po bytě a neustále prdí. Asi takto.

Lenochod

Ano, chápeme. Všichni milují lenochody. Celý internet miluje lenochody, i s těmi jejich děsivými rapist výrazy a drápy, co vypadají jako žebra anorektiček. Co na nich může být tak divného? Třeba to, že lenochodi milují pojídání výkalů. Svých i cizích. Pořád byste si je chtěli pomazlit? Ale beze všeho. Jen nás vynechte.

 

Podobné články