Sex s cizincem aneb Mýty, báje a pověsti!

Francouz je romantik, Ital je divoch, Španěl vášnivý a Němci jsou prasáci! Předsudky v sexu spojené s národností. Co je na tom pravdy?

Máme tady léto a léto je spojeno s dovolenou v cizině. A koho můžeme potkat v cizině? No samozřejmě sexy cizince!

ŠPANĚL, ITAL

Obecně známo, že Španělé a Italové jsou velice vášniví a velcí romantici, u Italů je tu ještě jejich živočišnost, divokost. Všichni teď vidí toho krásného snědého tanečníka s kastaněty, jak se svůdně dívá a pak vás svým uhrančivým, černým pohledem okouzlí. Něžná líbačka při západu slunce na pláži, vášnivé milování v písku… ALE! Realita je někde jinde!

Španěl: „Líbal strašně, místo postupného osahávání chtěl jít rovnou na věc a v parku. Zato měl plnou pusu sladkých a trapných řečiček. Ověřila jsem si to i u jiných Španělů a od té doby se jim vyhýbám.“

Ital: „Italové jsou Španělé v bledě modrém, ale pokud pochopí, že z toho nic nebude, tak jsou neskutečně skvělí společníci a gentlemani.“

Romantika na pláži při západu slunce...

FRANCOUZI

Romantická večeře, dobré víno, sýr. Galantní a všímavý. V sexu opět romantik. Není náhoda, že francouzský polibek je opravdu francouzský. Frantíci se v tom vyžívají, stejně jako ve „francouzském sexu“. A naše zkušenosti? Dalo by se říct, že tyto předsudky sedí, ale ne každému vyhovují!

„Francouz byl pomalý, klidně si udělal přestávku, něco snědl a pak teprve pokračoval. Nejraději byl, když jsme na to měli celé odpoledne a bylo to dloooouuuuhé, až moc dlouhé. Měl rád 69. Ale opravdu mu záleželo na tom, aby uspokojil mě. Navíc se nebál použít i nějakou erotickou hračku.

Tip

Kde sehnat cizince když o něj mám zájem? A že kvůli tomu nemusíte jezdit na dovolenou je jasné. Takže zkuste seznamky na sex, případně i vážné seznámení. Nemusí jít vždycky jen o to jedno.

NĚMCI

Němci jsou zvrhlá prasata, potí se a funí. Má nechutné požadavky a je surový. To je příklad předsudku, který k nám přinesly „společnice“. Možná někteří Němci opravdu takoví budou, ale my pro vás máme lepší zprávu!

„Jednou jsem takhle celý krásný týden prožila s Němcem, který byl neskutečně galantní, staral se, chodili jsme spolu na drinky. Bylo to super!“

Němci jsou pozorní a galantní!

ARABOVÉ, TURCI A OSTATNÍ „VÝCHODŇÁŘI“

Východ je spojen buď s Rusy, anebo arabskými zeměmi. Každopádně si všichni představí zahalené bezprávé ženy, které nic neznamenají a s tím spojený sex – muž si užije a žena? Není to jedno?

„Turek? To byl jen hodně krátký románek a jsem si docela jistá, že něco takového opakovat nechci. Hrc prc, čím rychleji, tím lépe a když to nejde silou, půjde to větší silou. Tři pravidla, která vyhovovala jemu, mě až tak moc ne!“

„Měla jsem tu čest poznat i hodně kluků ze zemí Arabského světa a upřímně jsem nezažila větší prasata!“

SEVEŘANÉ A BELGIČANÉ

Už podle toho, kde žijí, se dá předpokládat, že budou chladní, necitelní a neupřímní. Belgičané jakožto stát se spousty institucemi z EU jsou zase sebestřední. Co je na tom pravdy?

Belgičan: „Společensky skvělý, nuda s ním nebyla. Ale takhle malýho pinďoura jsem ještě neviděla, navíc byl hotov během 2 minut a cítil se jak děsný king!“

Dán: „Dánští muži mi přišli strašně zženštilí. Pořád něco vnitřně řeší. Jak se mám, jak se při tom cítím, jak bych se měla cítit, jak se cítí oni, jak bychom se cítit neměli… Neskutečná otrava. Ale zase když přijde na věc, tak je to většinou docela rychlé, přímé, ale většinou také efektivní.“

 Zkušenosti pocházejí od nejmenovaných českých žen, mezi kterými byly jak naše čtenářky, tak i redaktorky. 

 FOTO: sxc.hu


Sex by rozhodně měl být součástí života. Pokud nemáte zrovna nikoho, kdo by s vámi mohl objevovat kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií, zkuste třeba někoho najít na sex seznamky.

Podobné články