Sex ve vaně: Ano, nebo ne?

Pojďme se vrhnout na lehce pikantní téma. Hledáte tu správnou vzpruhu do vašeho sexuálního života? Pak je ta pravá chvíle zkusit hrátky v koupelně!

Pro někoho je právě vana jasná volba, někdo upřednostňuje spíše rychlou sprchu. To se ale zdaleka nemusí týkat jen osobní hygieny! Koupelna se také může proměnit v dokonalé místo pro sexuální hrátky s vaším partnerem. Anebo ne? Pojďme se podívat na to, jaké výhody a nevýhody skýtá provozování sexu ve vaně.

ANO!

Romantika

Vana plná voňavé pěny, svíčky plápolající po celé koupelně, dvě nahá těla v těsné blízkosti Lze si představit něco romantičtějšího? Navíc vaše případné nedostatky snadno ukryje pěna a lichotivé světlo od svíček vašemu tělu dodá atraktivnějších obrysů.

Nachystejte pomocí svíček svůdnou atmosféru.

Vzájemná očista

Spojte příjemné s užitečným. Můžete si vzájemně provést očistu po celém těle: mydlit se, smývat mýdlové bublinky, dovádět ve vodě a užívat si mokrých doteků a pohlazení, což může být velice příjemné a vzrušující. Poté můžete rozehrát svůdné hrátky naplno.

Nevšednost

Přiznejme si, jak často se vydáte za sexem do vany? Přitom je to pro mnohé nevšední a lákavé místo právě pro sex. Nejčastějším místem pro sexuální dovádění bývá ne příliš překvapivě postel, časté jsou dále například gauč v obývacím pokoji nebo kuchyňská linka.

Tip

Zvláštní věci a nevšednosti jsou kořením. Pokud ale nemáte s kým je zkoušet a sdílet, je to mrzuté. Ale můžete se poohlédnout po nějakých seznamkách, zkusili jste někdy seznamky na sex?

Relax

Po dlouhém a úmorném dni není nic odpočinkovějšího než se natáhnout do vany, zavřít oči, vypustit páru a nepřemýšlet. A když už své oči otevřete, nic se nestane – uvidíte naproti svou lásku, která se rovněž oddává slastnému odpočinku.

Přizvěte si k večerní očistě pro zpestření svého partnera!

NE!

Nepohodlnost

Museli byste mít vanu velkou jako chrám, abyste mohli praktikovat všelijaké polohy. Díky omezené možnosti pohybu a nutné opatrnosti vzniká spíše prostor na objevení nových poloh. Ne vždy jsou ale příjemné a dají se vydržet delší dobu.

Kluzkost

Pokud si nepořídíte protiskluzovou podložku do vany, pak spíš než užívání si sexy těla vašeho miláčka budete řešit, jak se vlastně neutopit.

Málo proveditelných poloh

Přiznejme si to, klasický misionář nebo poloha na pejska jsou asi to jediné, co zde zvládnete. A to ještě s maximálním úsilím.

Varhánky a scvrklá kůže

Věnujte se raději rychlosexu. Čím déle budete relaxovat, tím více se budete scvrkávat. Pohlazení vroubkatými prsty není úplně nejpříjemnější. A pohled na ně už vůbec ne.

Zkuste svého partnera překvapit ve vaně – nahá!

Foto: deviantart.com


Pro ty, kteří už pokročili dál, můžeme nabídnout zajímavé inspirace ve článku nejlepší erotické pomůcky. Pro zvídavce navrhujeme pročíst i články na podobné téma jako je 5 nejhorších věcí, které v sexu můžeme dělatale stejně je děláme. Pro trochu historie sáhněte po textu Homosexualita v průběhu věků a nakonec něco pikantnějšího jako je třeba Neuvěřitelné zážitky: Sex ve třech a více!

Podobné články