Sexy s dioptrickými brýlemi? Proč ne!

Nejen šaty dělají člověka, ale i brýle. V současnosti už dávno nejsou považovány za vadu na kráse. Pokud si jej tedy umíte správně vybrat.

V dnešní době pořád existují lidé, kteří brýle zrovna moc neřeší. Prostě si zajdou k očnímu lékaři a pak si na jeho doporučení nějaké pořídí. Ano, samozřejmě, je to primárně optická pomůcka, ale to neznamená, že nám musí hyzdit obličej. Výrobci proto již dávno přestali vyrábět pouze ty fádní a šílené brýle, ale jdou s dobou a především módou.

V rozmanitosti tvarů, velikostí a barev brýlí si musí vybrat opravdu každý. Pokud vašemu oku zalahodí barevné brýle, pak je důležité, aby barva nebyla příliš výrazná. Řiďte se tak, aby se s brýlemi dalo zkombinovat i oblečení. Pouze pokud nepatříte mezi ty, kteří mají rádi pouze jednu jedinou barvu a tu nosí neustále. Pak si klidně ty kanárkově žluté brýle pořiďte.

Nezapomeňte, že tvar brýlí utváří charakter člověka. Na své okolí můžete působit úplně jinak, než jací ve skutečnosti jste. Tvar brýlí může evokovat různé charaktery alias přísný kantor, třídní šprt, workoholik, hippie, opravdu velké „okapy“ mohou rovněž snižovat IQ.

Správně zvolené brýle vám mohou vytvořit roztomilý kukuč, můžete působit seriózněji, můžete si zahrát na sexy studentku či businessmana. Je známo, že brýle zvyšují sex appeal. Skrze brýle můžete měnit svou image. Tak se nebojte a hrajte si. Držte se pouze jediného pravidla a to, že obroučky by měly sedět tvaru vašeho obličeje.

Studie prokázali, že brýle na muži může na ženy působit jako afrodiziakum. Podle žen přidávají inteligenci, sofistikovanost, důvěru a hlavně jsou sexy. Muži tak o své ctitelky přichází tím, že preferují spíše kontaktní čočky. Pánové, nestojí to za to? Ženy by pro změnu, podle typu brýlí, měly volit také vhodné líčení. Za brýlemi jsou oči trochu schované a méně výrazné, a tak se vyplatí oči i obočí více zvýraznit a dodat jim šmrnc.

Už vám někdo řekl, že ve svých brýlích působíte příliš přísně?  

 

Foto: sxc. hu

Podobné články