Signály, které prozradí po uši zamilovaného muže

Pořád si nejste jistá tím, jestli je do vás zamilovaný? Naučíme vás rozpoznat signály, které ho jistojistě odhalí.

Muži a ženy jsou tvorové rozdílní, rozdílně smýšlejí a rozdílně také vyjadřují svou lásku. Pořád tápete, zda se váš vyvolený zamiloval, nebo to s vámi nemyslí vážně? Nikdo nechce investovat lásku a energii do něčeho, co nemá budoucnost. Naštěstí u mužů existují spolehlivé signály lásky, které vašeho pana Božského natuty prozradí. Pomůžeme vám s jejich dešifrováním!

1. Pořád se na vás dívá

Jste pro něj nová a neokoukaná. Jste překrásná bytost, na kterou se nemůže vynadívat, proto zkoumá veškeré detaily.

Bude mít potřebu vás neustále líbat.

2. Neustále po vás touží

Mužské sexuální hormony se zaktivují a náhle prožíváte noci plné vášně. Muž je fascinován vašimi ladnými ženskými křivkami, a proto si nemůže pomoci a neustále se vás musí dotýkat. Zamilovanému muži voníte, a tak se nedivte, že vás nenechá chviličku na pokoji.

3. Plní veškerá vaše přání

Kouká s vámi na romantické filmy, jezdí na výlety, chodí na různé akce a nechá se vláčet po obchodech? Žádný jiný muž než právě ten zamilovaný by tahle muka dobrovolně nepodstoupil.

Pokud je v tom až po uši, bude s vámi podnikat to, co vás baví.

4. Žárlí

Potkal skvělou ženu, a tak kdykoliv projde potenciální sok, naježí se. Všem mužům okolo dává svými majetnickými gesty najevo, ke komu patříte.

5. Chrání vás a nosí na rukou

Zamilovaný muž se o vás bude neustále starat. Bude vám foukat na bolístky a chránit vás před nebezpečím. A abyste se náhodou neunavila, tak vás ještě vezme do náručí.

Zamilovaný muž vám snese klidně i modré z nebe.

6. Předvádí se

Muž vám chce dokázat, že jste si vybrala správně, proto se snaží předvést v co nejlepším světle. Někteří vám ukazují své vypracované tělo, jiní hovoří o své manuální zdatnosti. Jsou i tací, kteří zdůrazňují své sympatie k věrnosti a rodinnému životu.

Foto: deviantart.com

Láska je záhadná věc, proto by vás mohly zajímat i nějaké další články. Třeba jak poznat, že vás miluje, nebo jak poznat, že patří do vašeho života.  A protože jsme i romantici, co takhle 13 způsobů jak originálně vyznat lásku, nebo 15 tipů na zimní rande v Praze?

Podobné články