Skvělé boty do každého počasí

Černá klasika a navíc vyrobená z kůže zajisté ochrání vaši nohu při dešti, sněhu nebo jinak nepříznivém počasí.
Kotníkové boty černé

Jaké boty se hodí pro každou příležitost?

Černá klasika a navíc vyrobená z kůže zajisté ochrání vaši nohu při dešti, sněhu nebo jinak nepříznivém počasí. Pokud nebude tedy venku opravdu velmi mrznout. Pánské černé kotníkové boty můžete vzít do kanceláře nebo do města s přáteli. Zvládnete v nich jednoduše i menší túru za město.

Stejně tak dámy mohou za boty pro každou příležitost, pokud tedy opravdu není 30 stupňů, považovat kožené kotníkové boty. Budou se hodit k určitým typům sukní či šatů, ale i kalhotám nebo džínům. Zkrátka tento typ nikdy neomrzí. Je dostačující pro chladnější počasí na podzim, ale i v 15 stupních nebudete litovat, že je máte na sobě.

Kde takové boty vybrat?

Můžete zajít do některého z vašich oblíbených obchodů. Nebo se podívat na internetu a to tam, kde naleznete široký výběr. Vyberte si už dnes svoje vysněné boty. Pokud budete objednávat přes internet, doporučujeme projít podmínky vrácení či reklamace ještě před samotnou koupí.

Jak správně boty vybrat?

V případě, že kupujete boty v kamenném obchodě, doporučujeme si vyzkoušet obě boty a projít se v nich. Pokud vás již napoprvé budou tlačit, zkuste o půl čísla větší nebo zvolte jiný typ. Měly vám sedět a být pohodlné. Pokud objednáváte na internetu, změřte si chodidlo, abyste zamezili tomu, že např. díky rozdílnému číslování boty nebudou sedět. V obou případech lze boty vyměnit.

Impregnace bot

Nezapomeňte na impregnaci

Poté, co jste si již své vysněné boty odnesli domů či vám je doručil kurýr, nezapomínejte o ně pečovat, tak aby vám vydržely, co nejdéle. Používejte impregnaci a krémy určené pro typ boty, jaký jste si vybrali.

Už víte, jaké boty jsou vysoce univerzální pro dámy i pro pány. Kde si takové boty pořídit či jak postupovat při samotném výběru. Samotná péče o boty je nedílnou součástí. Přejeme mnoho šťastných kroků.

Podobné články