Svobodně v poutech

TÉMA MĚSÍCE: SVOBODA

Spoutané ruce, páska přes oči. Omezený pohyb, rozbouřená smyslová vnímání. Někteří z vás by to nikdy nechtěli zažít. Jiní to ale přímo vyžadují!

Experimentovat v sexu je obvykle příjemné zpestření. Mnoho lidí si dopřává koupel, svíčky, jiní zase pouta. Čím menší svoboda, tím větší vzrušení.

Bondage

Bondage je erotické svazování a je nejčastěji využíváno v BDSM. Lze k němu použít téměř cokoliv, ať už jsou to pouta, provazy, látky nebo pásky. Tyto erotické techniky slouží k znehybnění těla v různé míře. Od svázání partií, jako jsou ruce a nohy, po totální znehybnění těla a omezení smyslů. K tomu se také užívají roubíky, pásky přes oči, masky a kukly.

Sex s pouty na rukou nebo nohou mnozí z vás znají, páska přes oči také nebývá nic nového. Ale bondage se zabývá především složitým svazováním, které se například v Japonsku považuje za umění. Dělí se na tři základní druhy svazování. Svazování horní poloviny těla, především prsou je Shinju, dolní poloviny těla, především rozkroku Sukarabo. Svazování celého těla se nazývá Karada.

Příklad svazování

Sebesvazování

Někteří milovníci bondage se rádi svazují sami, někteří zase nemají partnera, který by je svázal, tak jim nic jiného nezbývá. Jsou svázáni po určitou dobu, kterou si sami určí. Existuje však určité nebezpečí, kdy se nedostanou ke klíčům či noži a nemohou se sami vysvobodit. Proto je třeba mít vše dokonale promyšlené, mít nějaká „zadní vrátka“ k úniku. Je mnoho cest, které lze využít k osvobození se ze svého zajetí. Například je možné zamrazit klíček do ledu, zavěsit ho nad místo, kde budete mít ruce. Až led roztaje, klíč vám spadne rovnou k rukám.

U sebesvazování je velice důležité nesvazovat se moc pevně, nepoužívat roubíky, které by vás mohly udusit. V každém případě je třeba mít u sebe telefon nebo jinou možnost, jak si případně zavolat pomoc. Lepší je zastydět se, než zabít se.

Hog-tie

Hog-tie je jedou z nejznámějších technik svazování. Jde o svázání kotníků spojených za zády se svázanýma rukama. Osoba leží na břiše a ruce i nohy má nad sebou ve vzduchu. Tělo pak připomíná kolébku.

 

Máte nějaké zkušenosti se svazováním? Líbí se vám sex v poutech? Podělte se s námi o své zkušenosti a zážitky tady v komentářích, nebo nás navštivte na facebooku.

 

Foto: youtube.com
Zdroj: cs.wikipedia.org, samurai.bondage.cz

Podobné články