Tipy na instagramové snídaně (part 2)

Směle pokračujeme v krasojízdě! Jelikož volných dnů je před námi ještě spousta, další tipy na snídaně jistě přijdou k užitku! Pojďme se společně vrhnout do příprav hezkých snídaní, ať z nich máme radost, když konečně, ač nechtěně, máme volný prostor!

Mugcake

Zdravá, rychlá dobrota, kterou si opět můžete dozdobit podle vlastního vkusu! Že nevíte, jak na něj? Tak v tom případě se podívejte na videorecept! Nejedná se o nic složitého.

Vyzkoušet samozřejmě můžete i další varianty, např. čokoládový, skořicový s jablíčky či třeba kokosový. Fantazii se meze nekladou, tak na to nezapomínejte!

Vafle

Říkáte si, že tento tip je pro vás tabu, jelikož nemáte doma vafle koupené v obchodě? Není třeba věšet hlavu! Vafle si můžete připravit doma!

A nemáte-li doma vaflovač, nic se nestane, když je šoupnete třeba do toastovače!

Banánové palačinky

Palačinky každý z nás jistě dobře zná. Tentokrát se však jedná o drobný upgrade. Místo cukru použijete rozmačkaný banán a místo mouky třeba ovesné vločky. Navrch opět může přijít naprosto cokoli – ovoce, burákové máslo, javorový sirup..Záleží čistě na vás a na vaší chuti!

Domácí granola

Nahraďte kupované, mnohdy zbytečně přeslazené a předražené, musli z ochoďáku. Upečte si své vlastní. Recept je totiž úplně jednoduchý. Základ tvoří vločky, které rovnoměrně naskládáte na plech. Dále už můžete přidávat cokoli máte rádi – oříšky, sušené ovoce, kousky čokolády..Na závěr nezapomeňte zakápnout celou hotovou směs tukem – ideálně kokosovým olejem. Ten se k tomu hodí perfektně!

Podobné články