Top 12 filmů pro holky, bez kterých se neobejde žádná pyžamová party!

Blíží se pyžamový večírek a vy nevíte, jaký film pro své kámošky připravit? Našli jsme 12 nejoblíbenějších filmů pro holky!
nejlepší filmy pro holky

I my ženy potřebujeme někdy relax v podobě samotářského nicnedělání u televize nebo večírku s kámoškami. Pokud nechcete při své dámské jízdě obrážet bary, ale dáváte přednost domácímu prostředí, bude se vám hodit seznam filmů, na které se svými kámoškami (nebo klidně o samotě) můžete podívat, pobrečet si, povzdechnout si nad zamilovanými love story, nebo se pobavit. Vybrali jsme pro vás filmy pro holky různých žánrů tak, aby si každá žena našla to své. Takže popcorn do ruky a pusťte se do toho!

Tip

Sledovat, nebo stáhnout filmy si můžete na různých místech. Ta oblíbená tu ve zkratce uvádíme: Online sledovat můžete zdarma třeba na sledujserialykukaj.to nebo lookmovie, ale jestli si je chcete v klidu pouštět i na místech s omezeným přístupem k netu, nebo doma nemáte tak dobré připojení, můžete zkusit třeba webshare.cz nebo fastshare.

Jasně a ideální je k tomu mít doma TV VoyoNetflixSkylink nebo Telly. Pak už vás nic nemůže zaskočit. 


A pozor, popisy mohou obsahovat spoilery!

Nejlepší romantické filmy pro dívky

Náš výběr začneme romantickými filmy pro holky, protože každá z nás touží zažít lásku jako z pohádky. Pokud takové štěstí nemáte, můžete se inspirovat a nadchnout díky romantickým filmům. Takže kapesníčky do ruky a jdeme na nejlepší výběr těch nejdojemnějších romantických filmů.

1. Láska nebeská – film pro holky o lásce

Kdo by nemiloval nesmrtelnou romantickou komedii s opravdu hvězdným obsazením. Láska nebeská zručně proplétá příběhy několika lidí, kteří mají jedno společné – lásku. Podle scenáristy Richarda Curtise je láska všude kolem nás a mívá mnoho podob, takže se ve filmu setkáte s čerstvě zamilovaným párem, novomanželi, mnohaletými manželi, ale také s první láskou pubertálního chlapce. Film ale neukazuje jen ty šťastné okamžiky, proto tu můžete vidět i druhou stránku lásky – bolest a zklamání. Nechybí příběh čerstvého vdovce, samotáře, který marně hledá přítelkyni nebo love story podvedeného spisovatele.

Všechny tyhle okamžiky jsou shrnuty do celého filmu v předvánočním čase v Anglii. Pokud se chcete pobavit, trochu si pobrečet nebo jen nemůžete odtrhnout oči od zadku Hugha Granta, tak rozhodně zvolte Lásku nebeskou.

2. Než jsem tě poznala – film pro dívky podle knihy

Toužíte po opravdovém romantickém dojáku? Koukněte se na film Než jsem Tě poznala, který byl natočen na motivy stejnojmenné knihy od Jojo Moyes. Herečka Emilli Clarke, která se proslavila v seriálu Hra o trůny jako Daenerys Targaryen, ve filmu ztvárňuje Luisu. Vždy usměvavá a trochu praštěná Luisa hledá práci a stane se ošetřovatelkou ochrnutého cynického Willa. Dříve úspěšný bankéř a dobrodruh je po autonehodě upoután na vozík a dělá ze života peklo nejenom sobě, ale také svému okolí včetně nové ošetřovatelky. Luisa se nenechá odradit chladným přístupem Willa a později se dostane pod jeho chladnou vrstvu. Když se Luisa zamiluje do Willa, zjistí, že má dohodu se svými rodiči – pokud se po 6 měsících na vozíčku jeho stav nezmění, odvezou ho do Švýcarska na eutanazii. A i když se Luisa snaží sebevíc ukázat Willovi krásy života, on už je pevně rozhodnutý, co bude dál. 

3. Hvězdy nám nepřály – film pro holky s trochou tragiky

I nemocní lidé mají nárok na opravdovou lásku! Zářným příkladem je toho sedmnáctiletá Hazel, které lékaři ve 14 letech diagnostikovali rakovinu plic. Mladá dívka začne chodit na sezení s dalšími nemocnými lidmi a tady se potká i s Augustusem. Guse měl rakovinu a kvůli ní přišel o jednu nohu, ale ani chybějící končetina mu nebrání užívat si života. Gus pozve Hazel k sobě domů, kde si povídají a zjišťují, že mají společnou vášeň pro čtení. Tráví spolu spoustu času, vyměňují si knihy a je přirozené, že se do sebe zamilují.

Gus dokonce napíše spisovateli Peteru Van Houtenovi, aby pro Hazel zjistil, jak dopadla její oblíbená kniha. A on je místo toho pozve do Amsterdamu. Hazel je nadšená, ale kvůli zhoršení nemoci skončí v nemocnici. Ví, že je láska v jejím případě nebezpečná – ne pro ni, ale pro Guse, kterému může ublížit svým odchodem. Výlet do Amsterdamu nakonec dopadne a Hazel tady zjistí, že Guse opravdu miluje.  

4. Dopisy pro Julii – romanticky detektivní film pro holky

A jak vypadá opravdová láska? Tu objeví ve filmu Dopisy pro Julii herečka Amanda Seyfried, která ztvární reportérku Sofii. Ta se místo romantické předsvatební cesty ve Veroně setká s nudou a osamocením. Její snoubenec Victor je šéfkuchař a Veronu obráží pracovně. Znuděná Sophie a při svých toulkách po Veroně spatří ženy, které píšou dopisy pro Julii a ukládají je do štěrbin v kamenné zdi.

Sophie si chce zkrátit volný čas a přidá se k dobrovolnicím, které na tyto dopisy odepisují. Jednou objeví padesát let starý dopis od Angličanky Claire Smithové a odepíše na něj. Claire v dopise popisuje, jak se zamilovala do italského mladíka Lorenza, ale nenašla odvahu s ním utéct a vrátila se zpět domů do Anglie. No jo, jenže Claire se objeví i se svým vnukem Charliem ve Veroně, takže společné pátrání po Lorenzovi může začít.    

5. S láskou, Rosie – vážně dobrý film pro holčičí večer

Může kamarádství přerůst v lásku? To zjistíte ve filmu S láskou, Rosie! Rosie a Alex jsou nejlepší kamarádi od dětství – hráli si spolu jako děti, sdíleli spolu své vize do budoucna a vyprávěli si své sny.

Na oslavě Rosiiných osmnáctých narozenin se políbí, jenže Rosie posilněná alkoholem následně upadne a zraní se. V nemocnici pak Rosie poprosí Alexe, aby na dnešní večer zapomněli. Jenže Alex to pochopí tak, že Rosie myslí jejich polibek. Nechce proto kazit přátelství a snaží se najít lásku jinde. Když Alex sbalí místní školní krásku, Rosie je zklamaná, žárlí, a proto najde útěchu v náručí školního sportovce Grega. Na plese s ním neplánovaně otěhotní a tím se zkomplikují její plány na vysokou školu v Bostonu. Alex odjíždí na vysokou školu a Rosie mu slíbí, že za ním přijede. O svém těhotenství pomlčí, a doufá, že dá dítě po porodu k adopci, ale když se jí narodí dcera Katie, nechá si ji.

Život obou se mění jako na houpačce. Oba nalézají a ztrácí své partnery a myslí jeden na druhého. Nikdy neztrácí kontakt, ale drží se na přátelské notě, i když jeden po druhém touží. Po letech zjistí, že mohlo být všechno jinak nebýt té osudné oslavy osmnáctých narozenin. Najdou k sobě cestu i po takové době?  

Nejoblíbenější komedie pro holky

Co by byla dámská jízda bez smíchu? Nuda! Proto jsme pro vás vybrali novější i starší komedie, které procvičí vaši bránici. Tady jsou nejlepší z nich!

1. Debbie a její parťačky

Chlapi mají Dannyho a dámy mají jeho sestru Debbie. Ta v podání Sandry Bullock plánuje ukrást velice vzácný náhrdelník v hodnotě 150 milionů dolarů. Sotva co je propuštěna po několika letech z vězení, dá se dohromady se svou bývalou parťačkou Lou. Společně zosnují plán, na který potřebují ty nejlepší z nejlepších. V jejich týmu specialistek se objeví například zpěvačka Rihanna jako ajťačka Nine Ball. A designérku Rose hraje Helena Bonham Carter, kterou můžete znát z filmů Tima Burtona nebo z Harryho Pottera, kde si zahrála smrtijedku Bellatrix. Debbie a její parťačky do loupeže zatáhnou i nic netušící světoznámou herečku Daphne, kterou si zahrála Anne Hathaway. Rose pro Daphne navrhne jedinečné šaty na akci roku Met Gala. A k takto jedinečným šatům potřebuje Daphne i unikátní náhrdelník. Plán je na první pohled geniální, ale parťačky nesmí udělat sebemenší chybičku. Musí se dostat dovnitř i ven.

2. Jak přežít single

Jste sami? Nevadí! Život single nabízí tolik možností! Film je o několika různých ženách a o jejich životě single i v páru. Třeba Alice si chce dát pauzu od své lásky Joshe. Přestěhuje se do nového bytu a v práci potká kolegyni Robin. Pro tu je každý den jedna velká party. Robin se nestydí za svou konfekční velikost XXXL ani za své sexuální úlety. Proto se ujme Alice a ukazuje jí krásy New Yorku a všechny jeho skryté půvaby včetně večírků. Robin změní život nejenom Alici, ale také její workoholické sestře Meg. Meg je doktorka, která denně rodí děti, proto ví, že sama žádné nechce. Ale každý může změnit názor.

Alice si uvědomí, že jí single život omrzel a hledá Joshe, jenže ten už má novou přítelkyni a Alice musí hledat dál. Svou spřízněnou duši hledá přes seznamku také Lucy, která se nově přistěhuje do New Yorku. Spřátelí se svým sousedem – barmanem Tomem, který je sice fešák a velký sympaťák, ale je o něm známo, že zná všechny finty, jak dostat holku do postele. Nic pro Lucy. Ale který je ten pravý?

3. Deník Bridget Jonesové

Tenhle film zbožňují snad všichni. Proč? Ukazuje život obyčejné ženy, která bojuje sama se sebou. Žádné super hubené modelky, žádné hrdinky s nádhernou pletí bez chybičky, co ráno vstanou z postele a vypadají jako po náletu profesionálních kadeřníků, vizážistek a stylistů. Prostě život obyčejné, s váhou bojující třicítky, Bridget Jonesovou. Ta, kromě toho, že bojuje se svou váhou a v podstatě s celým svým vzhledem, musí řešit i to, že je bezdětná, a navíc ještě single. Na popud svých rodičů se dá dohromady s lehce usedlým právníkem Markem, což je syn rodičů ze sousedství. Ale to by nebyla romantická komedie, kdyby tím film skončil. Do hry se totiž přidá další nápadník – Brigitin šéf Daniel, které mimochodem hraje Hugh Grant. Daniel i Mark se z minulosti znají a bohužel se nerozešli zrovna v dobrém. Jeden druhému přebral snoubenku a oba jsou na sebe naštvaní. Bude se historie opakovat?

4. Ďábel nosí Pradu

Pro milovnice stylu a módy je tento film téměř nutností! Úžasná Meryl Streep si v něm zahraje drsnou šéfku módního časopisu, která dělá ze života peklo nejenom svým podřízeným, ale také svému manželovi, designérům a editorům. Vše musí být naprosto dokonalé! Asistentky nechodí na záchod, aby náhodou nezazvonil důležitý telefon. Nejí, aby nepřibraly pár gramů a veškeré své peníze utrácí za dokonalé módní kousky, aby do časopisu zapadly. Všechny asistentky jsou stejné a všechny by pro takovou pozici v módním časopisu zabíjely. Všechny až na módou nepolíbenou Andreu (Anne Hathaway), která se stane novou asistentkou drsné šéfové. Začátky jsou opravdu těžké a Andrea se musí změnit, aby zapadla do tak náročného prostředí. Bohužel ale za cenu ztráty své osobnosti, přátel a přítele Nate.  

5. Báječný svět shopaholiků

S módou je spojen i další oblíbený film s názvem Báječný svět shopaholiků, který řeší jeden velký problém – závislost na nákupech! To asi každá z vás zná, že? Hrdinkou filmu je Rebecca Bloomwoodová, která přišla o práci ve zrušeném časopise a hledá nové místo. Rebečiným snem je pracovat pro svůj oblíbený módní časopis Aleta, ale bohužel skončí v nepříliš známých novinách o spoření. Rebecca pod přezdívkou „Dívka v zeleném šálu“ začne radit lidem, jak nakládat se svými penězi, ale paradoxně se ona sama topí v dluzích.

Je totiž závislá na nakupování značkového oblečení a bot. Nedokáže pracovat, aniž by myslela na výprodeje, nedokáže přejít ulici, aniž by nevešla do nějakého z ochodů. Její kreditky platí vše a její dluhy rostou závratnou rychlostí. Navíc Rebecca lže všem – své rodině, věřitelům, finančnímu vymahači. Její kruh lží se neustále zvětšuje a pravda vyjde najevo v té nejhorší době – kdy se zamiluje do svého sympatického šéfa.  

Lechtivější filmy pro dámy i dívky

1. Bez kalhot

Název filmu mluví sám za sebe. Režisér Steven Soderbergh se zaměřil na svět pánského striptýzu a do hlavní role obsadil sexy herce Channinga Tatuma a neméně okouzlujícího Alexe Pettyfera. Channing Tatum je multifunkční muž – pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek a po nocích se stává vášnivým snem všech žen a dívek jako striptér Magic Mike. Během denní šichty na střeše potká Mike mladého Adama, který v žádné práci moc dlouho nevydrží. Vezme ho s sebou večer do klubu, kde se z Adama stává pomocná síla. Ale hned první směnu se objeví i na podiu, protože jeden ze striptérů nemůže účinkovat. Adamovi se obdivný pohled žen zalíbí a začne se učit od nejlepšího. S přezdívkou Kid vystupuje společně s Magic Mikem, což se nelíbí jeho konzervativní sestře Brooke, u které Adam žije. Mike se do Brooke zamiluje a zjistí, že život striptéra není tak skvělý. 

2. Padesát odstínů šedi

Co na to říct. Tenhle film buď milujete nebo vám přijde absolutně směšný. Herečka Dakota Johnson si ve filmu zahrála tichou a nenápadnou studentku anglické literatury Anastasiu. Ta má do studentského časopisu připravit rozhovor s velice úspěšným podnikatelem Christianem Greyem a nebyl by to romantický film, kdyby nepřeskočila jiskra. Jenže Christian je velice komplikovaná osoba s velice osobitým vkusem, takže Anastasiu od vztahu s ním odrazuje. Mladá studentka není schopná odolat jeho šarmu, a i Christian připouští, že ho Anastasia přitahuje a touží po ní. Ale trochu jinak, než by si mladičká studentka literatury představovala. Po počátečním oťukávání se mezi nimi vyvine pouto, které by Anastasia vůbec neočekávala. Na druhou stranu, kdo může říct, že na vysoké škole zažil úplně všechno.


Snad vám náš výběr nejlepších filmů pro holky udělá radost a pokud vás zajímají další filmy, inspirujte se na našich stránkách v dalších článcích. Po holčičí romantice přeskočte třeba na TOP 11 filmů o upírech nebo TOP 10 psychologických hororů. A ve výběru 15 nejlepších motivačních filmů najdete i takové perly jako třeba Forrest Gump nebo Pošli to dál.

Podobné články