Trapas! Byl(a) jsem přistižen(a) při sexu!

Někdy nám nevadí pomilovat se svým partnerem i přes to, že nás může někdo přistihnout. Pokud nás ale při sexu vyruší rodiče je už potom po vzrůšu.

Když vás přistihne kamarád

Kamarádi představují to ,,lepší“ překvapení. Jsou nejmenším zlem, protože to také ,, dělají“ . Závěrečná etýda vyvrcholení se možná konat nebude, ale nemusíte se nikomu omlouvat, nebo dokonce lhát. Pokud kamarád/kamarádka není zapkšlý suchar nebo puritánka, tak se za nějaký čas i této situace zasmějete. 

Když vás přistihne rodič

Rodiče představují v této chvíli největší kazivý element. A věřte, že pro ně je to ještě větší šok. Oni to však ,,dělali“ také a pokud si to jsou schopni i v této chvíli uvědomit, máte vyhráno. Navíc musejí počítat i s tím, že pokud jste se s svým protějškem déle, musíte se věnovat i této příjemné činnosti. 

Když vás přistihne partner

Zatímco předchozí dva případy byly spíše zábavného rázu, u tohoto už pointa tak úsměvná není. Anekdot a historek o nevěře slýcháváme neustále dost, zasmějeme se jim, ale v kůži podváděného i přistihnutého bychom nikdo asi nechtěl být. Jak však z této situace elegantně vybruslit? Jde to? Pokud vás přistihne partner s milencem, tak jediný vhodný tip je, že celou situaci, i když to zní absurdně, otočíte ve svůj prospěch. To znamená, že protějšek, který vás přistihne, obviníte z toho, že vás zanedbával, neměl na vás čas, bral vás pouze jako doplněk do bytu. Hodíte na něj veškerou vinu za situaci, které právě teď on čelí.

Pokud vás však přistihne partnerka vašeho milence, bude to už trošku jiný šálek kávy a dávejte pozor,abyste se nespálila, protože pokud se vžijete do její situace, do role podváděné ženy, tak ani vy byste jí to nedarovala. Tady je tedy opravdu nejlepší sebrat své věci a co nejrychleji opustit prostor. 

Tip

Pokud se stalo to nejhorší a už ani není cesty zpět a ani udobřování nepomohlo, třeba jste prostě jiný typ člověka. Hledejte dál. Třeba by vaši situaci mohla pomoct nějaká seznamka, zkusili jste někdy seznamky na sex?

Jedna rada na závěr, pokud se bude uchylovat k nevěře, nikdy si svého milence/milenku, nevoďte domů. 

Abych vás pobavila, přidávám pár veselých příhod, které se staly našim čtenářkám. 

Simona, 20 let: S přítelem jsem si vyrazila na výlet. Cestou domů jsme dostali chuť na sex, a tak jsme zastavili v sousední vsi na polní cestě, která vedla k nějakým asi bývalým budovám JZD. V nejlepším se k nám začala přibližovat světla auta. Když se k autu začala přibližovat osoba v policejní uniformě, dost nám zatrnulo. Naštěstí pan policajt nebyl hloupý. Poznal, co se v autě děje a odjel. Nedávno jsem se bavila s kamarádem policajtem a zjistila jsem, že to tenkrát byl on.

Dvaadvacetiletá Eva se nám také svěřila se svým zážitkem: ,,S mým, už nyní bývalým přítelem, se nám také stala veselá story. Byli jsme u něj na chatě a tenkrát bylo horko, nějak na nás už venku přišla chuť, tak jsme se z venku přesunuli do chaty, ale nechali jsme otevřené dveře, protože opravdu bylo vedro k padnutí. Naše chutě byly tak velké, že jsme posvětili už kuchyň dole v chatě. A jak jsme tam tak řádili, tak někdo vešel do chaty – a ona sousedka, která měla chatu hned vedle. V dobré víře šla totiž zkontrolovat, jestli v chatě někdo je, jelikož si myslela, že otec mého přítele zapomněl chatu při svém odchodu dopoledne zavřít. Tenkrát to byl opravdu trapas, protože nás nachytala rovnou na kuchyňské lince a asi se jí tak naskytl velmi zajímavý pohled. Přítel tenkrát vzal na sebe monterky, které byly nejblíže, oblékl si je a běžel za ní, trapas to byl pro obě strany,ale po nějaké době jsme se tomu už smáli.“

Foto: sxc.hu


Nejen šílené příhody se dějí. Užít si sex se nemusíte bát. Prostě objevujte kouzlo erotických pomůcek a různých erotických fantazií. Pokud vám k tomu zrovna chybí protějšek, zkuste třeba sex seznamky.

Podobné články